صنایع فلزی ایران سازه

نرده آهنی دیوار نیزار امنیت را به خانه شما هدیه می دهد.

اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید حفاظ دیوار شیک و مدرن را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که خرید حفاظ دیوار سبب افزایش امنیت ساختمان شده و در عین حال نمای خانه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

از فاکتورهای مهم در خرید نرده آهنی دیوار نیزار این است که تراکم میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده دیوار نیزار به گونه ای است که عبور را غیر ممکن می کند. همچنین نرده نیزار در ارتفاع و تراکم های متفاوتی در بازار موجود است که شما می توانید برحسب نیاز یکی از این ارتفاع و تراکم ها را انتخاب کنید. نرده نیزار نمای ساختمان را زیباتر از قبل کرده زیرا نرده ای از جنس طبیعت روی دیوار خانه شما نقش نمایی می کند.

قیمت نرده دیوار نیزار

نرده آهنی دیوار نیزار سبب می شود تا خانه شما شیک و زیبا جلوه کند. از این رو باید بهترین را برای ساختمان تهیه کنید که هم امنیت و هم زیبایی را در نظر داشته باشد. قیمت نرده دیوار نیزار در ایران سازه مناسب است و براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. به خاطر داشته باشید که ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت حفاظ دیوار بهره می برد. پس شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار نیزار

نرده آهنی دیوار نیزار امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. همچنین کیفیت ساخت و متریال به کار رفته و جوشکاری و برشکاری نرده دیوار نیزار به گونه ای است که ماندگاری و دوام بالایی دارد. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس