صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نیزار یکی از جدیدترین نرده های ساخته شده در ایران سازه

در نظر داشته باشید که حفاظ نیزار مانند نرده حفاظ شاخ گوزنی و یا لیلیومی و همچنین نرده بوته ای وظیفه حفاظت از خانه و ساختمان شما را دارند. طراحی خاصی که دارد مانع از عبور سارقین از بالای دیوار می شود زیرا این حفاظ با شاخه های نوک تیز و برنده ای دارد که به سمت و سو های مختلفی کشیده شده است از این رو هیچ مسیری را برای عبور سارقین باز نمی گذارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

حفاظ مردان دار طرح خود را از نیزارهای زیبای طبیعت به الهام برده است از این رو با وجود این زیبای بسیار منحصر به فرد روی دیوار خانه خود شما دیگر نگران جنبه های هارمونی ساختمان نباشید زیرا این حفاظت با طرح زیبای خود سبب چشمگیر شدن نمای خانه شما می شود.

قیمت حفاظ نرده نیزار

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید هنگام خرید حفاظ روی دیوار به آن توجه کنید قیمت آن می باشد در نظر داشته باشید که تراکم ارتفاع و همچنین شماره میلگرد به کار رفته در ساخت حفاظ نیزار روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. اما نرخ ارز اولیه ساخت حفاظ نیزار در شرکت ایران سازه بر اساس قیمت‌های اتحادیه و یا نهادهای مصوبه نظارتی تعیین می‌شود. از این رو سامانه میتوانید با خیال راحت و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه اقدام به خرید حفاظ نیزار نمایید.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ روی دیوار نیزار

در نظر داشته باشید که حفاظ نیزار در حوزه امنیت بسیار شناخته شده است زیرا عبور از لابلای میلگردهای در هم پیچیده و طراحی خاص این حفاظ به گونه ای است، اید سارقین را ناامید می‌کند. کیفیت بالای میلگرد های به کار رفته در رنگ آمیزی � دستگاه های پیشرفته و همچنین جوشکاری و برشکاری بسیار دقیق سبب می‌شود محصول نهایی ساخته شده در شرکت ایران سازه یکی از بهترین محصولات شناخته شده باشد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس