صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار نیزار سبب افزایش ایمنی ساختمان می شود. نرده روی دیوار نیزار با توجه به اینکه یکی از بهترین و پرفروش ترین محافظ ها است امروزه جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان پیدا کرده است.

حفاظ اهنی نیزار، زیبایی طبیعت را روی دیوار به نمایش می گذارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

اگر به دنبال امنیت بی پایان ساختمان خود هستید، پس بهتر است برای خانه خود به دنبال نرده روی دیوار باشید. محافظ نیزار یکی از بهترین نرده های روی دیوار است که جایگاه قابل قبولی در بین مشتریان دارد. در واقع شما با وجود این حفاظ زیبا نمای خانه خود را چشمگیر تر از قبل می کنید. نرده روی دیوار نیزار امنیت ساختمان را تضمین می کند. در واقع این حفاظ به گونه ای است که هیچ راهی برای ورود سارقین فراهم نمی کند. اگر زیبای و امنیت دیوار خانه برای شما اهمیت دارد پس بهتر است نرده روی دیوار مدل نیزار را برای خود انتخاب کنید. یکی از مهمترین فاکتورهایی که می توان برای خرید محافظ در نظر گرفت قیمت آن است. در زیر به قیمت نرده روی دیوار پرداخته ایم.

قیمت حفاظ آهنی نرده نیزار

نرده روی دیوار نیزار که در شرکت ایران سازه تولید می شود از بهترین محافظ های دیوار است. قیمت نرده محافظ در این شرکت براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید برای خرید نرده دیوار نیزار در نظر داشت، قیمت آن است. قیمت حفاظ براساس تراکم و ارتفاع و عرض شاسی مشخص می شود.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار نیزار

نرده روی دیوار نیزار یکی از مهمترین مواردی است که باید برای خانه خود داشته باشید زیرا این حفاظ مانع از عبور سارقین و متجاوزین می شود. اگر به دنبال زیبایی و امنیت ساختمان خود هستید و قیمت نیز برای شما مهم است، بهتر است از محصولات صنایع فلزی ایران سازه خرید کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توایند با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس