صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی و امنیت در دستان نرده حفاظ نیزار می باشد.

حفاظ نیزار هم زیبا است و هم ایمن. برای اینکه شما هم بتوانید از زیبایی و جفاظت این حصار فلزی برای دیوار خانه یا باغ، ویلا یا ساختمان مسکونی یا تجاری، پادگان های نظامی و بانک، هتل ها و دیگر مراکز بهره مند شوید، کافیست از ویژگی های آن باخبر شوید.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

نرده حفاظ نیزار طرح و مدل خود را از نیزارهای در هم تنیده طبیعت گرفته است. این نرده روی دیوار با زیبایی بی مثالی که دارد سبب افزایش زیبایی نما شده و چهره شهر را زیبا تر نشان می دهد. همچنین با وجود پیچیدگی های که در این حفاظ مشهود است، عبور برای سارقین و مهاجمین بسیارغیرممکن به نظر می رسد.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

نرده روی دیوار مدل نیزار زیبایی و امنیت و همچنین طول عمر بالا را در خود نهادینه کرده است. از این برای اینکه شما هم صاحب این حفاظ زیبا شوید کافیست هزینه مقرون به صرفه ای برای ان در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که قیمت حفاظ نیزار در ایران سازه براساس نهادهای نظارتی و نرخ اتحادیه تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی نیزار

نرده روی دیوار مدل نیزار سبب افزایش امنیت ساختمان می شود. شما عزیزان با وجود این حفاظ دیگر نگران سارقین فرصت طلب نباشید زیرا در بین میلگردهای در هم تنیده آن راهی برای فرار باقی نمی ماند. این حفاظ زیبا در ایران سازه از بهترین فلزات ساخته شده است و از رنگ های پودری وکوره ای مرغو.بی نیز برای رنگ آمیزی بهره می برد. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس