صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی نرده دیوار نیزار یعنی امنیت بی پایان خانه شما

نرده روی دیوار نیزار که طرح خود را از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است توانسته جایگاه خوبی را بین مشتریان پیدا کند. بنابراین شما می توانید این نرده روی دیوار نیزار را برای خود داشته باشید تا هم نمای خانه شما بدرخشد و همی ایمنی خانه تضمین شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

یکی از بهترین راه هایی که می توان خانه را ایمن کرد این است که از یک شرکت معتبر اقدام به خرید حفاظ به دیوار نمایید. نرده دیوار نیزار که شما قصد خرید آن را دارید یکی از بهترین ها می باشد. زیرا هم تراکم و هم ارتفاع قابل قبولی دارد.

قیمت نرده حفاظ آهنی نرده دیوار نیزار

یکی از بهترین نرده دیوار ها نرده حفاظ نیزار است. با توجه به اینکه ایران سازه شرکت تولید کننده حصار یا محافظ است و انواع نرده مانند نرده دیوار شاخ گوزنی ، نرده دیوار بوته ای ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار ، حفاظ نخل مرداب و لیلیوم را تولید می کند بنابراین شما می توانید یکی از این نرده ها را برای خود انتخاب کنید.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آهنی نیزار

با توجه به اینکه نرده روی دیوار نیزار زیبایی و امنیت را با هم به همراه دارد. از این رو برای اینکه بتوانید از ویژگی های این حفاظ محکم برخوردار باشید، کافیست با تکنسین های حرفه ای ما در ایران سازه تماس بگیرید. برای تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس