صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی مدل نیزار طبیعت را روی دیوار خانه نمایان میکند.

حفاظ آهنی دیوار طرح نیزار امنیت ساختمان را برای شما فراهم می آورد. با توجه به اینکه حفاظ دیوار یکی از مهمترین جنبه های امنیتی است که باید برای خانه خود در نظر داشته باشید. بنابراین خرید حفاظ طرح نیزار سبب می شود هم زیبایی و هم امنیت را با هم در یکجا داشته باشید.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که نرده اهنی نیزار یکی از پرفروش ترین حفاظ های تولید شده در ایران سازه است. در ایران سازه انواع حفاظ دیوار از جمله حفاظ نیزار، حفاظ نرده سرنیزه ، حفاظ نرده بوته ای – حفاظ نرده نخل مرداب حفاظ گل لیلیومی ساخته و نصب می شود.

قیمت نرده نیزار در ایران سازه

در ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع محصولات فلزی دارد، حفاظ آهنی نیزار توانسته است جایگاه خوبی را در بین مشتریان خود داشته باشد. بنابراین شما می توانید با کمک حفاظ نیزار ساخته شده در ایران سازه اسایش و امنیت را برای خانواده خود به ارمغان آورید. قیمت حفاظ نیزار در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ اهنی نیزار

حفاظ فلزی نیزار در ایران سازه سبب افزایش زیبایی نمای ساختمان شما عزیزان می شود. نکته ای که باید بدان توجه کنید این است که حفاظ اهنی نیزار با طرح خاصی که دارد به هیچ جنبده ای اجازه عبور نمی دهد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس