صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی مدل نیزار طبیعت را روی دیوار خانه نمایان میکند.

اگر تصمیم به افزایش امنیت ساختمان خود گرفته باید به امنیت دیوارهای حیاط ساختمان و یا ویلا و همچنین خانه باغ و یا ساختمانی اداری توجه کنید. حفاظ آهنی برای دیوار یکی از راهکارهایی است که می‌توان برای افزایش حفاظت و امنیت ساختمان مد نظر داشت. مدینی زار طرح خود را از میزان های زیبای طبیعت به ارمغان آورده است میزارایی که سر به فلک کشیده و زیبایی بسیار خیره کننده ای دارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت و نصب انواع حفاظ روی دیوار با حفاظ نرده نیزار، حفاظ آهنی بوته ای و نرده حفاظ سرنیزه، حفاظ شاخ گوزنی و همچنین حفاظ نخل مرداب و حفاظ لیلیوم توانسته است انواع سلیقه های مختلف را برای خرید نرده بالای دیوار کند.

قیمت حفاظ آهنی نیزار در ایران سازه

یکی از مهمترین فاکتورها برای خرید محافظ بالای دیوار قیمت آن می باشد. از آنجایی که شرکت‌های مختلف قیمت های متنوع و متغیر ای را برای ساخت و نصب حفاظ آهنی نیزار پیشنهاد می کنند. اما در ایران سازه که نیم قرن تجربه دارد قیمت هر متر حفاظ را بر اساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می کند. از این رو دیگر شما نگران هزینه ها نباشید. همچنین باید در مورد کیفیت ساخت حفاظ آهنی نیز آر اطمینان داشته باشید زیرا در ایران سازه از رنگ های با کیفیت پودری و الکترواستیل میشود همچنین نحوه جوشکاری و برشکاری بسیار ظریف و با متریال عالی انجام می شود.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید نرده آهنی بالای دیوار مدل نیزار

یکی از راههای افزایش ضریب ایمنی ساختمان حفاظ آهنی می باشد. حفاظ آهنی دیواره مدل نیزار که در ایران سازه ساخته می شود می تواند در جنگ با سارقین همیشه پیروزه میدان باشد زیرا نحوه ساخت نرده آهنی نیز آن به گونه ای است که قابل برش و خم شدن نیست از این رو سارقین می‌توانند از جنگ با این حفاظ زیبا سربلند بیرون بیاید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن09127716460 تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس