صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نیزار سبب افزایش ایمنی خانه و ویلای شما میشود

با توجه به اینکه امروزه آسایش و آرامش خاطر داشتن و دوری از دغدغه ها آرزوی عکس ره افراد جامعه است از این رو شما می توانید با رعایت نکات ساده و هزینه‌های مقرون به صرفه امنیت و آرامش را برای خود و ساکنین خانه فراهم نمایید. خرید نرده حفاظ نیزار برای ساختمان سبب می‌شود تا سارقین نتوانند از بالای دیوار وارد حیاط و خانه شما شوند و عمل و قصد بد خود را پیاده نمایند.

ایمن ترین حفاظ دیوار مدل نیزار

 

بنابراین باید توجه داشته باشید که محافظ آهنی یا همان حصار فلزی که دور تا دور دیوار کشیده می شود و سبب می شود تا هیچ راه عبوری برای سارقین وجود نداشته باشد. البته حفاظ آهنی طرح نیزار نه تنها جنبه امنیتی خانه شما را افزایش می دهد بلکه با زیبایی و طرح خاصی که دارد سبب افزایش زیبایی و نمای ساختمان می شود.

قیمت حفاظ آهنی نیزار در ایران سازه

توجه داشته باشید که امنیت هزینه نیست. اگر شما از یک شرکت تولیدکننده معتبر صنایع فلزی اقدام به خرید حفاظ برای دیوار ساختمان خود نمایید می توانید با خیال راحت است کیفیت و قیمت منصفانه آن اطمینان داشته باشید. ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه ی تولید و ساخت و همچنین نصب محافظ بالای دیوار را دارد توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان خود پیدا کند. هزینه حفاظ آهنی مدل نیزار در ایران سازه بر اساس قیمت نرخ اتحادیه و نهادهای مصوبه نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار برای دیوار

 

نتیجه گیری از خرید محافظ بالای دیوار مدل نی زار

باید توجه داشته باشید که در شرکت ایرانسازه انواع حفاظ دیوار ازجمله حفاظ نیزار و نرده سرنیزه و همچنین حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب تولید و نصب میشود. شما عزیزان بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانید یکی از انواع حفاظ دیوار را برای خانه خود انتخاب کنید. مشاوره و بازدید رایگان که توسط کارشناسان و تکنسین های ما در ایران سازه انجام میشود سبب می شود شما بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای متناسب با ارتفاع دیوار و موقعیت درب حیاط خانه خود تهیه نمایید.

نرده حفاظ ویلا باغ مدل نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار و تراکم آن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس