صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار طرح نرده نیزار

زیبایی و امنیت ساختمان شما در دستان نرده نیزار است. برای اینکه این طرح زیبا را برای خانه خود داشته باشید کافیست با ایران سازه در تماس باشید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

اگر به دنبال امنیت برای دیوار خانه خود هستید، بهتر است مدل حفاظ نرده نیزار را امتحان کنید. یکی از زیبایی هایی که برای نرده نیزار وجود دارد این است که مدل خود را از نیزارهای زیبای طبیعت به ارمغان برده است. خرید اینترنتی نرده نیزار از دیگر ویژگی هایی است که ایران سازه برای راحتی و آسایش مشتریان خود فراهم کرده است.

قیمت نرده حفاظ نیزار

زیبایی و امنیت و همچنین قیمت مناسب نرده نیزار همگی سبب می شود تا این نوع مدل حفاظ به یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ دیوار تبدیل شود. قیمت محافظ نرده نیزار در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو برای اینکه این حفاظ را داشته باشید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نیزار دیوار

 

نتیجه گیری از خرید نرده نیزار

نرده نیزار مانند سایر نرده حفاظ روی دیوار از جمله نرده دیوار شاخ گوزنی ؛، نرده بوته ای ، نرده سرنیزه ، نرده نخل مرداب ، نرده لیلیومی وظیفه امنیت و حفاظت را برای ساختمان شما دارد. ایران سازه به عنوان تولید کننده برتر حفاظ دیوار در تهران و کرج و شمال و سایر شهرهای کشور ایران سبب شده است تا قیمت مناسبی برای نرده دیوار بپردازید. برای تماس با ایران سازه کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ نیزار

 

قیمت حفاظ نرده نیزار آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس