صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نخل مرداب، یعنی امنیت بی پایان

اگر به تصاویر نرده نخل مرداب نگاهی بیندازید، متوجه زیبایی این حفاظ می شوید. حفاظ آهنی نخل مرداب که از نخل های زیبا ایده گرفته است،؛ زیبایی خاصی را برای نمای ساختمان به ارمغان می آورد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

تراکم و استحکام نرده آهنی نخل مرداب نیز سبب می شود تا امنیت ساختمان حفظ شود. از این رو می توانید هم زیبای و هم امنیت را یکجا بالای دیوار داشته باشید. میلگردهای به هم تنیده شده در ساخت نرده حفاظ نخل مرداب سبب می شود تا هیچ جنبده ای نتواند وارد حیاط شود. برندگی و میزان مقاومت حفاظ آهنی نخل مرداب به گونه ای است که سارقین فرصت طلب را مایوس نماید.

رقص نخل مرداب روی دیوار

حفاظ آهنی نخل مرداب ، با نخل های زیبایی که روی میلگردهای به هم جوش خورده علم شده اند، زیبایی خاصی به خانه می درخشند. در واقع آن ها مشتی میلگرد آهنی نیستند، بلکه نرده های زیبا با رنگ های خاص و براق می باشند.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی نخل مرداب

نرده روی دیوار نخل مرداب می تواند یکی از انتخاب های افراد باهوش باشد. زیرا با یک تیر چند نشان می زنند. هم نرده حفاظ زیبایی برای دیوار انتخاب می کنند. هم کیفیت و امنیت را به دیوار خانه هدیه می دهند. همچنین قیمت نرده حفاظ دیوار نیز بی شک بسیار مناسب است. زیرا ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه تولید و ساخت حفاظ آهنی توانسته است جایگاه خوبی بین مشتریان داشته باشد و با شفاف سازی هزینه ها، مشتریان را برای خرید راضی می کند. برای تماس کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس