صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار طرح نخل مرداب امنیت و زیبایی ساختمان شما را تضمین می کند.

نرده نخل مرداب همچون نگهبانی است که روی دیوار خانه شما نگهبانی می دهد. اما این نگهبان نه تنها مانع از نفوذ و ورود سارقین و هر جنبده ای می شود، بلکه زیبایی نیز دارد. برای اینکه دیوار ساختمان شما از چند تکه آهن پر نشود، باید این میلگردها را با تکنیک و الهام بخشی از طبیعت به زیباترین شکل ممکن طراحی کرد. نرده حفاظ نخل مرداب یکی از این طراحی ها است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ روی دیوار نخل مرداب سبب می شود تا استحکام و قدرت نفوذناپذیری بالایی را بر روی دیوار نصب کنید. بنابراین برای داشتن این حفاظ مستحکم و زیبا و در عین حال ایمن کافیست با ایران سازه تماس بگیرید.

قیمت نرده نخل مرداب در ایران سازه

لیست قیمت حفاظ روی دیوار نخل مرداب براساس تراکم و ارتفاع و تعداد گل درخواستی مشخص می شود. البته توجه فرمایید که قیمت نرده نخل مرداب در ایران سازه براساس نهادهای نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

بهترین حفاظ برای دیوار ویلا یا باغ

امنیت، استحکام، کیفیت و قیمت و همچنین زیبایی همگی در نسل جدید حفاظ دیوار یعنی نخل مرداب جمع شده است. بنابراین در صورتی که برای امنیت خانه خود به فکر افتاده اید و یا از امنیت نرده های روی دیوار خود راضی نیستید، کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. تا هم از مشاوره رایگان بهره مند شوید و هم اینکه با یکی از با تجربه ترین شرکت های تولید کننده محافظ دیواری درخواست ساخت و نصب نرده با تراکم و رنگ دلخواه را داشته باشید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس