صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ نرده مرداب گل های نیلوفر آبی را نمایان می کند.

حفاظ نخل مرداب با شاخه های قوس دار و خم داری که دارد یک امنیت بالایی را برای ساختمان ایجاد می کند. حفاظ نخل مرداب مانند گل های مرداب بوده و از طبیعت الهام گرفته است. گلهای نخل مرداب زیبایی نمای ساختمان را تا حد زیادی افزایش میدهند. شاخه ها در این حفاظ از پایین به یکدیگر وصل شده و به صورت قرینه به همدیگر متصل هستند. گلهای نخل مرداب از میلگردهای کوتاهی تشکیل شده که در مرکز به همدیگر متصل هستند. تفاوت حفاظ نخل مرداب حفاظ نرده لیلیومی در این است که گل های متفاوتی دارند. شاسی حفاظ نخل مرداب تقریبا یک متر طول دارد و برای حفظ زیبایی و امنیت ساختمان نیاز است تا این شاسی ها به درستی در کنار هم چیده شوند. حفاظ نخل مرداب یا گل مرداب شامل شاخه های قوس دار و خم دار است که بر قسمت انتهای آن گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده است . در این حفاظ شاخه ها از پایین به همدیگر متصل شده اند.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

بهترین حفاظ دیوار که می توان برای افزایش امنیت ساختمان استفاده کرد، حفاظ نخل مرداب است. این حفاظ عرض مناسبی داشته و بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده است. نرده حفاظ نخل مرداب از ساختار گل مرداب در طبیعت الهام گرفته است و مدلی بسیار طبیعی و شیک می باشد. حفاظ نخل مرداب در اندازه های طولی 1 متر و ارتفاع 60 سانتی متر -100 و یا 120 سانتی متر تولید می شود. به طور معمول در هر متر از این حفاظ 3 عدد دسته گل استفاده می شود که سبب زیبایی و امنیت بالای حفاظ می شود . به صورت کلی خریداران می توانند برحسب سلیقه خود تعداد این گل ها را کم یا زیاد کنند حفاظ نرده روی دیوار ساختمان در طرح نخل مرداب به دلیل ظاهر زیبا و همچنین تراکم و ارتفاع خوبی که دارد یکی از امن ترین حصار یا نرده آهنی روی دیوار برای حفاظت به شمار می رود. بی شک یکی ازبهترین و ایمن ترین حفاظ ها، نرده حفاظ دیوار نخل مرداب است. ظاهر این حفاظ بسیار شکیل و لوکس بوده و همان چیزی را برای شما به ارمغان می آورد که به دنبال آن خواهید بود. ظاهر بسیار زیبا به همراه رعایت حداکثری اصول ایمنی از دلایل محبوبیت این نوع نرده حفاظ دیوار است.

قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب نسبت به سایر حفاظ ها پرتراکم و انبوده تر به نظر می رسد. این امر به دلیل وجود گلهای زیاد در بالای حفاظ است. قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب به وزن آن در هر متر شاسی بستگی دارد. همچنین عواملی مانند ارتفاع، تراکم، تعداد گل ها و ... روی قیمت حفاظ تاثیر زیادی می گذارد. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه هستند.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب به دلیل وجود گل های متعددی که روی آن قرار دارد، دسترسی و عبور را به شدت سخت می کند. همچنین به دلیل تعدد گلهایی که در این حفاظ وجود دارد امنیت را سخت کرده و زیبایی را به نمای ساختمان هدیه می دهد. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس