صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ طرح نخل مرداب زیبایی را از نخل های مرداب الهام گرفته است.

از آن جایی که حفاظت خانه با نرده حفاظ روی دیوار امری ضروری است اما توجه به این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که انتخاب حصار و نرده فلزی زیبا، با کیفیت و با قیمت مناسب کمی دشوار می باشد. اما نخل مرداب با زیبایی وصف ناپذیری که دارد توانسته است این سه ویژگی را در خود جای دهد، البته که آراد حفاظ نیز بی تاثیر نبوده است! نخل های برافراشته شده روی دیوار خانه شما سبب شده است تا نمای ساختمان جلوه ای شیک و بی نظیر پیدا کند. این حفاظ دیواری با این طرح رویایی که دارد سبب چشم نواز شدن دیوار های بی روح شده است.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

حفاظی با طرح نخل مرداب برای جلوه بخشیدن به دیوارهای خانه نکته ای زیرکانه است. از آن جایی که هدف استفاده از نرده آهنی دیوار تنها امنیت بخشیدن نیست از این رو جنبه های زیباشناختی نیز مهم تلقی می شود. بنابراین حفاظ نخل مرداب با طرح خاصش، خاص بودن را برای شما به ارمغان می آورد.

قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

در بین سایر شرکت هایی که به تولید نرده حفاظ مشغول هستند، بی شک می توان گفت که نام ایران سازه می درخشد علت اصلی آن نیز قیمت های مقرون به صرفه و متناسب با نرخ اتحادیه می باشد. از این رو قیمت نرده حفاظ طرح نخل مرداب شما را خشنود می کند.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

زیبایی و قیمت نرده حفاظ را که بیان کردیم. اما آیا قیمت منصفانه آن به معنی کیفیت پایین است؟ باید جواب دهیم که چون ایران سازه تامین کننده قطعات مرغوب و با کیفیت است از این رو هزینه های نهایی پایین تر تمام می شود و این به معنی بی کیفیتی نیست. در آراد حفاظ از متریال مرغوب میلگردها و رنگ های رویایی با کیفیت برای رنگ آمیزی این نخل های جدا شده از وطن به کار می رود. نتیجه گیری: زیبایی و امنیت و همچنین کیفیت حفاظ نخل مرداب در ایران سازه شده است شما خانه ای به زیبایی آنچه در رویاهایتان تصور می کنید را داشته باشید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس