صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نخل مرداب لیست قیمت اردیبهشت 1402

برای خرید حفاظ نخل مرداب با کیفت عالی و قیمت عالی کافیست از شرکت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. اگر می خواهید امنیت و زیبایی را به نمای خانه خود دعوت کنید کافیست از نرده حفاظ نخل مرداب تماس بگیرید. بی شک یکی ازبهترین و ایمن ترین حفاظ ها، نرده حفاظ دیوار نخل مرداب است. ظاهر این حفاظ بسیار شکیل و لوکس بوده و همان چیزی را برای شما به ارمغان می آورد که به دنبال آن خواهید بود.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

ظاهر بسیار زیبا به همراه رعایت حداکثری اصول ایمنی از دلایل محبوبیت این نوع نرده حفاظ دیوار است.

قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از مهمترین فاکتورهایی است که سبب می شود مشتریان براساس آن خرید خود را انجام دهند و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنند. قیمت حفاظ نخل مرداب براساس ارتفاع، تراکم، عرض و کیفیت متریال به کار رفته در ساخت آن تعیین می شود. در تولید حفاظ نخل مرداب هم مانند سایر نرده حفاظ ها از میل گرد ساده استفاده میشود ، حداقل ارتفاع پیشنهادی برای این محصول 60 و حداکثر 120 سانت است .

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می رود. دیگر ویژگی های این حفاظ می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را از روی دیوار به صفر می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. حفاظ مدل نخل مرداب یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از محیط خانه ها، اداره جات، شرکت ها و کارخانه ها می باشد. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس