صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نخل مرداب لیست قیمت اردیبهشت 1402

حفاظ نخل مرداب با شاخه های قوس دار و خم داری که دارد یک امنیت بالایی را برای ساختمان ایجاد می کند. حفاظ نخل مرداب مانند گل های مرداب بوده و از طبیعت الهام گرفته است. گلهای نخل مرداب زیبایی نمای ساختمان را تا حد زیادی افزایش میدهند.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

شاخه ها در این حفاظ از پایین به یکدیگر وصل شده و به صورت قرینه به همدیگر متصل هستند. گلهای نخل مرداب از میلگردهای کوتاهی تشکیل شده که در مرکز به همدیگر متصل هستند. تفاوت حفاظ نخل مرداب حفاظ نرده لیلیومی در این است که گل های متفاوتی دارند. شاسی حفاظ نخل مرداب تقریبا یک متر طول دارد و برای حفظ زیبایی و امنیت ساختمان نیاز است تا این شاسی ها به درستی در کنار هم چیده شوند.

قیمت نرده حفاظ لیلیومی نخل مرداب

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب نسبت به سایر حفاظ ها پرتراکم و انبوده تر به نظر می رسد. این امر به دلیل وجود گلهای زیاد در بالای حفاظ است. قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب به وزن آن در هر متر شاسی بستگی دارد. همچنین عواملی مانند ارتفاع، تراکم، تعداد گل ها و ... روی قیمت حفاظ تاثیر زیادی می گذارد. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه هستند

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب به دلیل وجود گل های متعددی که روی آن قرار دارد، دسترسی و عبور را به شدت سخت می کند. همچنین به دلیل تعدد گلهایی که در این حفاظ وجود دارد امنیت را سخت کرده و زیبایی را به نمای ساختمان هدیه می دهد. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس