صنایع فلزی ایران سازه

شگفت آورترین نرده حفاظ روی دیوار طرح نخل مرداب

زیبایی در دستان حفاظ نخل مرداب است. امنیت و زیبایی دو عنصری بوده که در این نرده حفاظ زیبا می توانید ان را شاهد باشید. محافظ دیواری نرده دیوار نخل مرداب به گونه ای بوده که نمای ساختمان را بسیار محسور کننده می کند. بنابراین برای داشتن حفاظ نخل مرداب کافیست با ایران سازه تماس بگیرید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

گل های نرده نخل مرداب از میلگردهای کوتاهی ساخته شده و در مرکز در کنار هم متمرکز شده اند. در مدل نرده نخل مرداب گل ها به گونه ای در کنار هم قرار می گیرند که منظره طبیعی نخل مرداب را تداعی کنند.

بهترین حفاظ دیوار طرح نخل مرداب

دنبال نرده دیوار زیبا و ایمن هستید، پس جرا حفاظ بالای دیوار باغ نخل مرداب را انتخاب نمی کنید. تراکم حفاظ نخل مرداب از عکس آن هم هویدا است. میلگردها براساس طرح واقعی نخل مرداب در کنار به گونه ای چیدمان شده اند که هم استاندارد امنیت و هم جنبه زیبایی شناسی رعایت شود.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

لیست قیمت نرده حفاظ نخل مرداب در ایران سازه

قیمت نرده روی دیوار طرح نخل مرداب در ایران سازه براساس نهادهای نظارتی تعیین می شود. از این رو برای انتخاب نرده دیوار آهنی نخل مرداب کافیست تا با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید یا به سایت مراجعه کنید و قیمت ها را به روز مشاهده کنید. حفاظ نخل مرداب چرا مشتری زیادی دارد؟ زیبایی که این حفاظ دارد سبب شده است تا ساختمان و منازل زیادی از این نرده زیبا برای حفاظت استفاده کنند. همچنین عبور هر جنبده ای از بین گل های تیز و برنده نرده حفاظ نخل مرداب نیز غیر ممکن است. پس خرید حفاظ دیوار نخل مرداب یک خرید عالی است. برای مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. همچنین ایران سازه پذیرش و سفارش را از سراسر کشور برعهده دارد.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس