صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ دیوار نخل مرداب یک حفاظ نسل جدید و با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید امنیت ساختمان خود را تضمین کنید بهترین روش این است که از نرده حفاظ روی دیوار استفاده کنید. نرده آهنی شیک نخل مرداب می تواند مانع عبور سارقین شود با توجه به اینکه این نرده حفاظ از امنیت بسیار بالایی برخوردار است امروزه توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کند. نرده آهنی نخل مرداب می تواند به راحتی از خانه شما محافظت کند زیرا این حفاظ شیک بسیار طراحی ویژه ای دارد و به هیچ وجه راه نفوذ برای سارقین باز نمی گذارد.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

امنیت ساختمان شما باید جدی در نظر گرفته شود. بهترین و ارزان ترین و ایمنی ترین کاری که می توانید برای امنیت ساختمان خود انجام دهید این است که نرده نخل مرداب برای دیوار خانه خود نصب کنید.

قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب

نرده حفاظ آهنی نخل مرداب با بهترین قیمت در ساختمان ارائه می شود. قیمت حفاظ آهنی نخل مرداب روشی است که شما می توانید با کمک آن امنیت ساختمان خود را تضمین کنید و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای برای این کار بپردازید. قیمت این حفاظ براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و قیمت نهایی آن براساس فاکتورها و عوامل مختلفی مانند جوشکاری و برشکاری و رنگ آمیزی و همچنین ارتفاع و تراکم و ... بسته دارد.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار نخل مرداب در شرکت ایران سازه

نخل مرداب با قیمت مناسب و استحکام عالی و امنیت بالایی که دارد می تواند امنیت را به ساختمان شما دعوت کند. از آن جایی که جوشکاری به روش های پیشرفته و با co2 انجام می گیرد از این رو دیگر هیچ نقطه اتصالی از هم باز نمی شود و دیگر مشکلات کثیفی جوشکاری روش های قبلی را ندارد. رنگ های به کار رفته برای زینت بخشیدن به نرده حفاظ روی دیوار مرداب نیز از رنگ های الکترواستاتیک بوده و در برابر آفتاب و آب هوا رنگ نمی بازد. کارشناسان ما درایران سازه ساختمانی شکیل و زیبا را با حفاظ دیواری نخل مرداب برایتان تولید می کنند. همچنین مشاوره و بازدید رایگان و پذیرش سفارش و ارسال آن به سراسر کشور از دیگر مزایای آراد حفاظ است. با شماره 09127716460 کارشناس فروش ایران سازه تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس