صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار نخل مرداب یک حفاظ نسل جدید و با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب طرح خود را از گل های زیبای نخ مرداب الهام گرفته است این حفاظ که بر سر میلگردهای خود گلهای زیبای نخل مرداب را دارد توانسته است هم امنیت و هم زیبایی را به دیوار خانه هدیه دهد. در شرکت ایران سازه برای ساخت حفاظ دیوار نخل مرداب از دستگاه های پیشرفته و متریال عالی استفاده می کند برای مثال برای جوشکاری از کربن دی اکسید و برای رنگ آمیزی از رنگهای کوره ای الکترواستاتیک درجه یک استفاده می نماید.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

اگر قصد خرید نرده حفاظ دیوار برای ویلا و آپارتمان خود را دارید بهتر است به حفاظ دیوار نخل مرداب نیز توجه داشته باشید. نرده حفاظ نخل مرداب نسل جدید حفاظ های دیوار است که بسیار شکیل و زیبا بوده و در عین حال امنیت بسیار بالایی دارد به گونه‌ای که سارقین با دیدن این حفاظ به صورت کلی از ورود به آن ساختمان ناامید می شوند.

قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب

حفاظ دیوار نخل مرداب نسل جدید نرده حفاظ دیوار است که مشتریان زیادی با با روی کار آمدن این حفاظ به سمت خرید آن جلب شدند. در شرکت ایران سازه قیمت حفاظ دیوار بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و مشتریان می توانند با قیمت بسیار مناسب و بدون پرداخت هزینه های گزاف، حفاظ دیوار مورد نظر خود را انتخاب کنند. البته توجه داشته باشید که فاکتورهایی مانند ابعاد تر و تعداد گل های به کار رفته روی نرده حفاظ دیوار نفر مرداب روی قیمت نهایی این حفاظ تاثیر گذار است

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار نخل مرداب در شرکت ایران سازه

اگر قصد خرید حفاظ دیوار برای ویلا و آپارتمان خود را دارید می توانید های جدید حفاظت دیوار را برای ساختمان خود انتخاب کنید زیرا این حفاظ ها هم جنبه زیبایی و همچنین جنبه امنیت را دارا هستند و می توانند با یک تیر دو نشان بزنند در واقع خبری از میلگردهای ناهنجار روی دیوار نیست بلکه شما می توانید نمایی از طبیعت با رنگ های بسیار خاص و هماهنگ با نمای ساختمان خود را روی دیوار نصب کنید. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس