صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار نخل مرداب با قیمت عالی و کیفیت مناسب در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از حفاظ های پرفروش در شرکت ایران سازه می باشد که یک حفاظ مدرن و طرح جدید است توانسته از مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند در واقع این نرده دیوار نخل مرداب از نخل های مرداب در طبیعت الهام گرفته است بنابراین شما می‌توانید با وجود این نرده حفاظ زیبا نمای ساختمان خود را بسیار شیک و زیبا جلوه دهید.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب در شرکت ایران سازه در ارتفاع و تراکم های متفاوتی تولید می شود همچنین رنگ آمیزی آن بر اساس سلیقه مشتریان تعیین می‌گردد از طرف دیگر در نظر داشته باشید که در این شرکت از جوشکاری کربن دی اکسید با ظرافت بسیار بالا بدون مشخص شدن نقاط جوش و همچنین از رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای درجه یک برای رنگ های میلگرد ها استفاده می شود.

قیمت نخل حفاظ دیوار مرداب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از حفاظ های بسیار شکیل و زیبا می باشد و از طرف دیگر این حفاظ نسبت به سایر حفاظ ها قیمت بیشتری دارد زیرا در این حفاظت از میلگرد های بیشتری برای ساخت آن استفاده شده و همچنین گل های به کار رفته روی میلگردها وزن این حفاظ را زیاد و از طرف دیگر امنیت آن را افزایش می‌دهند این نکته را توجه داشته باشید که در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما با هر بودجه ای که دارید می توانید حفاظ دیوار نخل مرداب را با قیمت بسیار عالی خریداری کنید.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید اینترنتی حفاظ دیواره نخل مرداب در رنگ های بسیار متنوع

حفاظ نخل مرداب که یک حفاظ بسیار ایمن و در عین حال شکیل و زیبا می‌باشد از مواد بسیار با کیفیت در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید از محصولات این شرکت دیدن کنید و هر حفاظ دیواری که نیاز داشتید و یا بر اساس سلیقه شما بود آن را انتخاب و سپس با قیمت بسیار مناسب آن را خریداری کنید. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس