صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب با قیمت بسیار مناسب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از مرد های مدرن و جدید برای امنیت ساختمان شما است در نظر داشته باشید که این نرده حفاظ طرح خود را از گل های زیبای نخل مرداب الهام گرفته است. حفاظ زیبا می تواند در برابر سارقین نقشی بسیار کشنده داشته باشد به گونه ای که عبور را برای سارقین بسیار سخت می‌کند گلهای نخل مرداب به گونه‌ای است که هیچ عبور و نفوذ را برای سارقین باز نمی گذارد بنابراین شما می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید زیرا سارقین به هیچ عنوان نمی تواند از لبه تیغ ها و گل های کشنده نرده بازار نخل مرداب عبور کند.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از انواع مناسب حفاظ های موجود در بازار می باشد که هم زیبایی و هم کیفیت و هم امنیت بالایی دارد.نرده حفاظ دیوار نخل مرداب با گل های بسیار زیبایی که دارد به گونه‌ای طبیعت را روی دیوار ساختمان شما خلق می کند.نرده حفاظ دیوار نخل مرداب امروز مشتریان بسیار زیادی دارد و در نتیجه فروش آن بسیار بالا است اگر به ساختمان های لاکچری محل خود نگاه کنید متوجه می‌شوید که اکثر آنها از نظر باز دیواره نقش مرداب برای افزایش امنیت ساختمان خود استفاده کرده اند.

قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب قیمت بسیار مناسبی دارد که می توانید انواع نرده حفاظ دیوار نخل مرداب را با انواع تراکم و ارتفاع تعداد گلهای خود تهیه کنید. در شرکت ایران سازه قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود یکی از فاکتور های مهم اد گل‌های آن و همچنین تراکم و ارتفاع به کار رفته در ساخت حفاظ دیوار نخل مرداب است البته در نظر داشته باشید که در این شرکت قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید خرید مقرون به صرفه و ارزان داشته باشید در این حالی که کیفیت محصولات را به صورت مطلوب و بالا دریافت خواهید کرد.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار نخل مرداب با طراحی بسیار شکیل و زیبا

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از نرده حفاظ های پرفروش می باشد زیرا با طرح مدرن و زیبایی که دارد باعث می‌شود هر سبک ساختمانی از این نرده دیوار استفاده کند. گلهای زیبای نخل مرداب سبب می‌شود معماری ساختمان شما بسیار شیک و زیبا جلوه ند. اگر از رنگ های پرفروش برای این نرده حفاظ مانند رنگ سفید استفاده کنید که به راحتی با انواع سبک ساختمانها هماهنگ می شود، آنگاه هیچ نگرانی در مورد معماری خارجی ساختمان خود نخواهید داشت. جهت تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس