صنایع فلزی ایران سازه

نرده دیوار نخل تلفیق زیبایی و امنیت

اگر به دنبال حفاظ دیوار مطمئن و ایمن می گردید می توانید نرده حفاظ دیوار نخل مرداب را انتخاب کنید این حفاظت از گل های زیبای نخل مرداب الهام گرفته است می تواند به خوبی از دیوار خانه شما محافظت کند.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

توجه داشته باشید که شرکت ایران سازه یکی از شرکت های برتر برای تولید انواع محصولات آهنی در زمینه‌ی حفاظ دیوار حفاظ درب حفاظ آکاردئونی و حفاظ پنجره می باشد. حفاظ دیوار نخل مرداب مانع ورود سارقین می شود زیرا این حفاظ با تراکم بالایی که دارد جایی برای پا گذاشتن باقی نمی گذارد. حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از پاس های پرفروش در سال ۱۴۰۱ در ایران شده است.

قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب در شرکت ایران سازه

قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب به فاکتورهای مختلفی از جمله ارتفاع، تراکم، متریال به کار رفته در ساخت حفاظ دیوار بستگی دارد اما در شرکت ایران سازه علاوه بر در نظر گرفتن این فاکتورها، قیمت حفاظ دیوار بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می‌شود از این رو در نهایت قیمت ها بسیار مقرون به صرفه و مناسب میباشد شما اگر به دنب.ال خریدی مطمئن با قیمت مناسب هستید می توانید شرکت ایران سازه را برای این امر انتخاب کنید.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید اینترنتی حفاظ دیوار نخل مرداب

اگر به دنبال حفاظ دیوار مناسب برای ویلا و آپارتمان خود انتخاب کنید کافیست به سایت ایران سازه سری بزنید. در این سایت انواع محصولات با قیمت به روز آنها قرار گرفته شده است. حفاظ دیوار نخل مرداب حفاظی مطمئن و با کیفیت برای ویلا و آپارتمان شماست. شما می توانید با انتخاب حفاظ دیوار نخل مرداب هم ایمنی و هم زیبایی را به دیوار خانه خود هدیه دهید. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 0912771640 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس