صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار نخل مرداب روی دیوار پادشاهی می کند.

نرده دیوار آهنی نخل مرداب زیبایی و امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. حفاظ فلزی دیواری مدل نخل مرداب سبب شده تا نمای ساختمان شما بسیار شیک و جذاب نمایان شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ دیوار نخل مرداب جنبه های امنیتی را و جنبه های زیبا شناختی را رعایت کرده و به گونه ای میلگردها در کنار هم چیدمان شده اند که راه را بر سارقین سد می کند.

قیمت حفاظ نخل مرداب در ایران سازه

در ایران سازه لیست قیمت حفاظ نخل مرداب به صورت به روز قرار دارد. قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های بی اساس شرکت های دیگر نباشید. ایران سازه تولید کننده حفاظ ساختمان راه دستیابی امنیت را برای شما آسان می کند.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

بهترین نرده دیوار برای حفاظت از حیاط

ایران سازه به عنوان تولید کننده حفاظ فلزی روی دیوار انواع محافظ ها از جمله نرده نخل مرداب ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار و حفاظ سرنیزه و بوته ای و همچنین محافظ پنجره و درب ویلایی و آکاردئونی را ساخته و تولید می کند. حفاظ نخل مرداب از جمله محافظ های نسل جدید است، این نرده ساختار شکیل و زیبای خود را از طبیعت بکر الهام گرفته است. نرده حفاظ نخل مرداب برای محافظت از ویلا ، آپارتمان و خانه هایی با فضای باز مناسب است. اگر تصمیم به حفاظت از خانه یا اداره جات یا ... گرفته اید، این حصار فلزی زیبا انتخابی هوشمندانه است. در ایران سازه با توجه به سلیقه مشتری رنگ حفاظ آهنی نخل مرداب تعیین می شود، رنگ های سفید و قهوه ای سوخته و مشکی و ... همگی به درخواست و سلیقه مشتری روی نرده نخل مرداب اجرا می شود. تراکم و وزن نخل مرداب سبب شده تا هیچ جنبده ای نتواند از لابه لای گل های در هم تنیده شده در این نرده زیبا عبور کند. نه برش و نه عبور و نه حتی خم شدگی در محصولات شرکت تولید کننده نرده حفاظ روی دیوار ایران سازه مشاهده نمی شود. برای تماس کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس