صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نخل مرداب با قیمت مناسب در ایران سازه

نرده حفاظ نخل مرداب امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. اگر به دنبال امنیت ساختمان و ویلا یا آپارتمان خود هستید می توانید از خرید نرده حفاظ دیوار نخل مرداب این امنیت را فراهم کنید.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

این حفاظ که یکی از جدیدترین حفاظ های روز است از بهترین حفاظ های ایران سازه است. این نرده ایده خود را از نخل های مرداب الهام گرفته است و توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند. این حفاظ با تراکمی که دارد مانع ورود سارقین به داخل خانه می شود. امنیت را باید فراهم کرد، دیوار خانه ویلا یا خانه باغ شما نیاز دارد که حصار کشی شود تا مانع ورود سارقین شود. بهترین راه برای اینکه امنیت را ایجاد کنید استفاده از حصار یا حفاظ نرده دیوار است که ارتفاع، تراکم طرح خوبی دارد و هیچ نفوذی را باقی نمی گذارد.

قیمت نرده حفاظ نخل مرداب

نخل مرداب هم زیبایی و امنیت و استحکام و کیفیت دارد. اما قیمت این حفاظ در ایران سازه چگونه است؟ حفاظ نرده نخل مرداب براساس تعداد گل ها،تراکم و ارتفاع آن تعیین می شود اما در این شرکت برای اینکه قیمت ها بهینه شود، قیمت نرده نخل مرداب براساس نرخ اهن تعیین شده در اتحادیه است و بر همان اساس نیز فروخته می شود.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب را می توانید با یک تماس در اختیار داشته باشید. اگر به دنبال امنیت، زیبایی، استحکام و در عین حال قیمت مناسب هستید، از شرکت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. در این سایت می توانید قیمت به روز نرده حفاظ های دیوار از جمله نرده شاخ گوزنی، بوته ای، لیلیومی و .... را مشاهده کنید. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس