صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ گل مرداب یا نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب نرده حفاظ جدید و مدرنی است که امروزه بر دیوار خانه ها و ویلاهای لاکچری مشاهده می کنید. حفاظ یا گل مرداب ا شاخه های قوس دار و خم دار تشکیل شده است که بر قسمت انتهایی آن گل هایی مانند گل مرداب وصل شده است. این حفاظ در قسمت پایین شاخه ها از پایین به یکدیگر به شاسی به صورت قرینه متصل شده اند.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

گل های نخل مرداب از میلگردهای کوتاه و نازک تشکیل شده که در مرکز به همدیگر متصل شده اند. حفاظ نخل مرداب زیبایی زیادی دارد از همین رو مشتریان زیادی به دنبال این نوع حفاظ هستند.

قیمت نرده حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب براساس عرض و طول شاسی و همچنین تعداد گل ها و تراکم و ارتفاع آن قیمت های متفاوتی دارد. در سایت ایران سازه برای اینکه قیمت نهایی مقرون به صرفه باشد و مشتریان هزینه های سنگین پرداخت نکنند، از قیمت و نرخ اتحادیه پیروی می کند. نرده حفاظ دیوار نخل مرداب در این شرکت با کیفیت عالی و استحکام بالا و قیمت مقرون به صرفه تولید می شود.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

نرده حفاظ نخل مرداب که امنیت ساختمان شما را تضمین می کند، می تواند به یک نماد زیبایی نیز تبدیل شود، به شرطی که توسط تکنسین ماهر و حرفه ای نصب و اجرا گردد. در ایران سازه، تکنسین های ما با سال ها تجربه، بهترین شیوه نصب و اجرای نرده حفاظ را عملی می کنند. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس