صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نرده مرداب گل های نیلوفر آبی را نمایان می کند.

حفاظ آهنی نخل مرداب امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. نرده آهنی که از طبیعت وحشی الهام گرفته است، سبب می شود تا دیوار خانه شما شیک و بی نظیر باشد. بنابراین برای داشتن نرده آهنی نخل مرداب کافیست که با ایران سازه تماس بگیرید. این شرکت با سابقه ای درخشان توانسته است جایگاه قابل قبولی بین مشتریان خود پیدا کند.

قیمت حفاظ نخل لاله ای مردابی

 

نرده روی دیوار طرح نخل مرداب امنیت بی پایان ساختمان شما را تضمین می کند. زیرا میلگرد های به کار رفته در آن به گونه ای در کنار هم چینش می شوند که دیگر هیچ راهی را برای نفوذ افراد باقی نمی گذارند. نرده نخل مرداب با توجه ب فولاد زنگ و همچنین رنگ ها کوره ای و جوشکاری با co2 کیفیت مرغوبی را برای یک نرده فراهم کرده است. با توجه به میلگرد های به کار رفته در ساخت حفاظ نخل مرداب، امکان برش یا خم کردن و عبور از لابه لای شاخ های در هم تنیده این حفاظ غیر ممکن است.

قیمت حفاظ نخل مرداب در ایران سازه

در ایران سازه تمامی محصولات ساخته شده اعم از نخل مرداب ، حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای ، لیلیوم ، نیزار ، سرنیزه و.. همگی براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی و اتحادیه مربوطه تعیین می شود. برای اینکه قیمت مناسبی برای محصولات بپردازید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید.

نصب و اجرا نرده دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ نخل مرداب

با توجه به اینکه، امروزه نخل مرداب به یکی از پرطرفدارترین نرده حفاظ دیوار در بین مشتریان تبدیل شده است، بنابراین ایران سازه سعی دارد تا گل های زیبایی نخل را با ظرافت هر چه تمام تر برش بزند و از رنگ های با کیفیت استفاده کند به گونه ای که این حفاظ مدت های مدیدی نگهبان خانه شما باشد. برای تماس با کارشناس فروش ایران سازه کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

خرید اینترنتی نرده حفاظ روی دیوار نخل

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس