صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار باغ یا ویلا بهتر از نخل مرداب وجود ندارد!

دیوار ساختمان خود را با محافظ دیواری نخل مرداب شیک و امن کنید. خاصیت متمایز نرده حفاظ دیواری نخل مرداب این است که این نوع محافظ هم امنیت ساختمان و هم زیبایی و شکوه آن را در نظر می گیرد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

طرح حفاظ نخل مرداب به گونه ای است که زیبایی و نمای بی نظیری را برای ساختمان یا ویلا یا خانه باغ و باغچه فراهم می کند. چون از طبیعت وحشی الهام گرفته شده است.

نرده حفاظ نخل مرداب محافظ جدید برای دیوار حیاط

دیوار حیاط خانه شما برای اینکه از گزند سارقین در امان بماند، نیاز به حفاظ یا محافظی ایمن و غیرقابل نفوذ دارد. چه نرده یا حصار یا گارد روی دیوار بهتر از نخل مرداب که میلگردهای آن به گونه ای در هم تنیده شده اند که راه را بر سارقین سد کند.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

قیمت حفاظ دیوار مدرن نخل مرداب در ایران سازه

حفاظ دیوار ساختمان که طرح خود را از نخل های مرداب و گل های زیبای آن الهام گرفته است. زیبایی نمای ساختمان و جنبه امنیت را افزایش می دهد. اما قیمت این نوع حصار روی دیوار نیز بسیار مقرون به صرفه است. لیست قیمت نرده نخل مرداب دیوار حیاط در ایران سازه به گونه ای است که براساس لیست نرخ و تعرفه نهادهای نظارتی تعیین می شود. نتیجه گیری از خرید نرده یا محافظ نخل مرداب در ایران سازه تنوع محصولات یا محافظ ها از جمله حفاظ روی دیوار طرح نخل مرداب، نرده شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و نرده نیزار و همچنین نرده سرنیزه و حفاظ نیزار و حفاظ پنجره و درب حیاط شیک و آکاردئونی همگی در ایران سازه با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه تولید و عرضه می شود. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. ما آماده مشاوره و بازدید رایگان و همچنین ارسال کاتالوگ برای شما هستیم.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس