صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد.

اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید از نرده حفاظ دیوار نخل مرداب بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که حفاظ آهنی نخل مرداب انتخاب عالی است که می توانید از زیبایی و کیفیت آن برای امنیت دیوار ساختمان خود بهره مند شوید.

حفاظ جدید دیوار نخل مرداب

 

با توجه به اینکه در نرده حفاظ دیوار نخل مرداب استحکام خوبی دارد شما می توانید از این حفاظ دیوار شیک برای سال های طولانی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که وجود نرده حفاظ دیوار شیک نخل مرداب با استحکام و کیفیت خوب انتخاب ویژه ای است که شما می توانید ان را داشته باشید.

قیمت نرده حفاظ نخل مرداب

نرده حفاظ نخل مرداب قیمت مناسبی دارد و شما می توانید از قیمت نرده حفاظ دیوار نخل مرداب در ایران سازه بهره مند شوید. قیمت حفاظ نخل مرداب در شرکت ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و قیمت مقرون به صرفه ای دارد. قیمت نرده نخل مرداب براساس فاکتورهایی مانند متریال به کار رفته؛ ارتفاع، ابعاد و نوع جوشکاری و رنگ آمیزی متغیر است.

نرده روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت انواع حفاظ دیوار نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ نخل مرداب

نرده حفاظ نخل مرداب امنیت خود را از طرح های در هم پیچیده میلگرد دریافت کرده است. در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار نخل مرداب انتخاب ویژه ای برای افرادی است که به دنبال حفاظ آهنی شیک و جدید برای دیوار خانه هستند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ شیک و جدید نخل مرداب

 

نرده روی دیوار نخل مرداب با قیمت مناسب و طراحی شیک در ایران سازه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس