صنایع فلزی ایران سازه

محافظ نرده حفاظ نخل مرداب

حفاظ روی دیوار نخل مرداب امنیت خانه شما را تضمین می کند و راه عبور از سارقین را سد می کند. از مهمترین فاکتورهایی که باید برای امنیت خانه در نظر گرفت این است که با داشتن محافظ روی دیوار به هیچ بیگانه ای اجازه عبور نباید داد.

جدیدترین نرده دیوار دیوار - نخل مرداب

 

نرده روی دیوار نخل مرداب شیک نه تنها امنیت خانه شما را تضیمن می کند بلکه با زیبایی که دارد نمای خارجی خانه را دو چندان زیباتر از قبل می کند. نرده حفاظ نخل مرداب به شکل نخل های مردابی روی دیوار خانه نقش نمایی می کنند و برای سارقین خط و نشان می کشند. عبور از لابه لای میلگردهای در هم تنیده نخل مرداب کاری سخت و دشوار است.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

نرده آهنی نخل مرداب توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان یپدا کند زیرا هم امنیت قابل قبولی دارد و هم با طرح و زیبایی که دارد نمای خانه را شیک جلوه می دهد. اما فاکتور مهم دیگر قیمت حفاظ نخل مرداب است که در ایران سازه مقرون به صرفه بوده و بسیار متناسب است. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین کرده و از این رو دیگر نگران هزینه های گزاف نباشید.

خرید حفاظ بالای دیوار با قیمت مناسب

 

تراکم حفاظ بالای دیوار مدل نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

نرده روی دیوار نخل مرداب با امنیتی که دارد مانع از عبور سارقین می شود با طرح خود زیبایی را به دیوار خانه هدیه می دهد و با قیمت مناسب خریدی مقرون به صرفه را رقم می زند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس