صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نخل مرداب صدای امنیت را فریاد می زند.

خانه شما باید در برابر سارقین ایمن شود. یکی از راه هایی که می توانید ایمنی خانه خود را تضمین کنید، استفاده از نرده حفاظ دیوار است. حفاظ نخل مرداب مدرن ترین حفاظ موجود در بازار است. هم زیبایی و هم استحکام حفاظ دیوار نخل مرداب به گونه ای است که خانه ای زیبا برای شما رقم می زند و در عین حال ایمنی را به خانه شما هدیه می دهد.

جدیدترین نرده دیوار دیوار - نخل مرداب

 

محافظ دیوار نخل مرداب از گل های نخل مانند بهره مند شده است از این رو ورود را برای سارقین سخت کرده است. در صورتی که به دنبال راهی برای زیبایی نمای خانه هستید و در عین حال افزایش ضریب ایمنی خانه مسئله مهمی می باشد، بهتر است از این محافظ ضد سرقت دیوار بهره ببرید.

قیمت حفاظ نخل مرداب

نرده محافظ نخل مرداب با وجود اینکه تراکم و ارتفاع و همچنین عرض شاسی و تعداد گل های به کار رفته و نمره میلگرد آن چقدر باشد، قیمت متغیری دارد. شما می توانید هر مشخصاتی که مد نظر دارید برای ساخت حفاظ نخل مرداب تعیین کنید. در ایران سازه قیمت ها براساس نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود از این رو خبری از قیمت های پراکنده و زیاد نیست.

خرید حفاظ بالای دیوار با قیمت مناسب

 

تراکم حفاظ بالای دیوار مدل نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ نخل مرداب

حفاظ نخل مرداب زیبایی خود را از نخل های مردابی الهام گرفته است و از این رو روی دیوار خانه، حفاظی مستحکم با زیبایی خاصی را مشاهده می کنید که نقش بسزایی در چشمگیر کردن نمای خانه دارد. بهره مندی از متریال و رنگ کاری عالی و همچنین جوشکاری با بهترین دستگاه ها، بهترین حفاظ نخل مرداب را در ایران سازه به شما هدیه می دهد.

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس