صنایع فلزی ایران سازه

نرده دیوار نخل مرداب تلفیق زیبایی و امنیت

نرده نخل مرداب که طرح خود را از نخل های مرداب الهام گرفته است توانسته جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان پیدا کند. طبیعت زیبا با طراحی امن روی دیوار خانه شما، پدیده ای شیک و مدرن است.

جدیدترین نرده دیوار دیوار - نخل مرداب

 

یکی از فاکتورهای مهم در خرید نرده دیوار این است که علاوه بر برقراری امنیت بتوانید خانه ای شیک برای شما فراهم آورد. نرده حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از جدیدترین حفاظ های مدرن است. با وجود نرده حفاظ نخل مرداب دیوار شیک که یکی از بهترین های بازار است می توانید خانه خود را زیبا جلوه دهید و در عین حال به امنیت خانه خود ببالید.

قیمت نرده دیوار نخل مرداب

با توجه به اینکه زیبایی و امنیت حاصل شده از نرده نخل مرداب امر مهمی است . اما توجه به این نکته که حفاظ نخل مرداب توانسته است با قیمت مناسب هر بودجه ای را به سمت خود بکشاند نیز جالب است. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت حفاظ نخل مرداب بالای دیوار بسیار مناسب است. این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ساخت انواع فلزات آهنی برای حفاظت از ساختمان است.

خرید حفاظ بالای دیوار با قیمت مناسب

 

تراکم حفاظ بالای دیوار مدل نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار نخل مرداب

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب می تواند امنیت را به شما هدیه دهد. همچنین با طرح بسیار خاصی که دارد زیبایی را به دکوراسیون خارجی خانه می بخشد. با وجود این نرده همیشه می توانید در نبرد با سارقین پیروز باشید. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نرده حفاظ دیوار نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس