صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نخل مرداب یکی از پرفروش ترین محافظ های روی دیوار

خانه ای به شکوهمندی و عظمت اگر می خواهید، پس نرده آهنی یا حفاظ نخل مرداب را فراموش نکنید. یکی از راهکارهای افزایش امنیت ساختمان یا آپارتمان و همچنین ویلا را می توان به داشتن محافظ یا حصار اشاره کرد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

اگر حصار یا نرده روی دیوار از طرح و شکل طبیعت الهام گرفته شده باشد که دیگر هم زیبایی را به رخ می کشد و هم امنیت را بالا می برد.

حفاظ روی دیوار به طرح نرخ مرداب، یعنی سلامی به امنیت

از آن جایی که تراکم و نحوه جوشکاری این حفاظ به گونه ای می باشد که هر گونه دسترسی و عبور را مانع می شود. پس می توان با خیال راحت این حفاظ زیبا را روی دیوار خانه نصب کرد و سبب افزایش آسایش خاطر شد.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نرده روی دیوار نخل مرداب

نخل مرداب همچون نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیوم، نرده بوته ای ، نرده نیزار ، نرده سرنیزه و.. می باشد. اما نرده روی دیوار که طرح نخل مرداب دارد، زیبایی بی وصفی داشته که هیچ از این نرده ها به همراه ندارند. قیمت نرده روی دیوار نخل مرداب در ایران سازه در ایران سازه قیمت حفاظ نخل مرداب براساس نرخ نهادهای نظارتی تعیین و مصوب می شود. اما باید توجه داشته باشید که تراکم و همچنین میزان ارتفاع نرده روی دیوار نخل مرداب روی قیمت موثر می باشد. قیمت نرده نخل مرداب در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه می باشد. کیفیت حفاظ روی دیوار نخل مرداب در ایران سازه نرده روی دیوار طرح نخل مرداب در ایران سازه کیفیت مطلوبی دارد. از نوع جوشکاری که با co2 انجام می شود گرفته تا رنگ های باکیفیت الکترواستاتیک و مرغوبی که روی نخل های زیبا نقاشی می شود. بازدید و مشاوره رایگان و همچنین ارسال و پذیرش سفارش از سراسر کشور در ایران سازه امکان پذیر است. برای تماس کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس