صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی، قمیت مناسب و امنیت بالا در دستان نرده نخل مرداب

یکی از نرده دیوارهایی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، نرده نخل مرداب است. این حفاظ با وجود امنیت بالایی که دارد، سبب شده است متشریان بسیاری به این سمت سوق پیدا کنند. در نظر داشته باشید که حفاظ اهنی نخل مرداب یکی از پرفروش ترین و بهترین نرده هایی است که در عصر حاضر تولید شده است.

نرده حفاظ  نیزار روی دیوار

 

نرده دیوار یا حصار فلزی دور دیوار در طرح نخل مرداب نه تنها مانعی برای ورود سارقین است و مانع از عبور هر جنبده ای از لابه لای میگردهای در هم تنیده می شود بلکه با وجود امنیت بالا، زیبایی بی نظیری را نیز به ساختمان شما هدیه می دهد.

قیمت حفاظ اهنی نخل مرداب

شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت و نصب انواع نرده روی دیوار توانسته است جایگاه ویژه و قابل قبولی را در بین مشتریان پیدا کند. در نظر داشته باشید که این حفاظ روی دیوار با وجود امنیت بالایی که دارد سارقین را از ورود به خانه ناامید می کند. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و مانع از قیمت های متفرقه می شود.

قیمت نرده حفاظ نخل دیوار

 

تراکم حفاظ بالای دیوار مدل نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار نخل مرداب

نرده نخل مرداب که ایده طرح خود را از طبیعت الهام گرفته است. هم نمای خانه را شکیل و زیبا جلوه می دهد و هم امنیت خانه را افزایش می دهد. کیفیت میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده روی دیوار سبب می شود تا شما به راحتی بتوانید از ان سالیان متمالی استفاده کنید. برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

امنیت ساختمان با نرده مدل حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس