صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ نخل مرداب حصاری از جنس طبیعت

حفاظ دیوار نخل مرداب جنبه های امنیتی را و جنبه های زیبا شناختی را رعایت کرده و به گونه ای میلگردها در کنار هم چیدمان شده اند که راه را بر سارقین سد می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

دیوار آهنی نخل مرداب یکی از پرفروش ترین و جذاب ترین حفاظ های آهنی برای امنیت ساختمان شما به حساب می آید. زیراه فاصله دیواره نخل مرداب طرح زیبای خود را از گلهای زیبای نخل الهام گرفته است. گلهای زیبای نخل مرداب با سر تیز و برنده ای که دارد به هیچ وجه سارقین اجازه عبور از لابلای میلگردهای در هم تنیده شده را نمی دهد.

قیمت حفاظ نخل مرداب در ایران سازه

حفاظ دیوار ساختمان که طرح خود را از نخل های مرداب و گل های زیبای آن الهام گرفته است. زیبایی نمای ساختمان و جنبه امنیت را افزایش می دهد. اما قیمت این نوع حصار روی دیوار نیز بسیار مقرون به صرفه است. لیست قیمت نرده نخل مرداب دیوار حیاط در ایران سازه به گونه ای است که براساس لیست نرخ و تعرفه نهادهای نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده یا محافظ نخل مرداب در ایران سازه

• بازدید و مشاوره رایگان • رنگ های الکترواستاتیک • ارسال و پذیرش سفارش از سراسر کشور • تماس با شماره تلفن 09127716460 همانطور که میدانید حفاظ نخل مرداب یکی از جدیدترین نرده آهنی برای حفاظت از دیوار می باشد. امروزه دیوار خانه و آپارتمان و همچنین ویلا و یا خانه باغ و اداره ها نیاز به حفاظت دارد. از چه چیزی بهتر از مدل نخل مرداب که هم زیبایی بسیار چشمگیری دارد و همین که امنیت بالایی را دارد زیرا غیر قابل نفوذ و همچنین غیر قابل برش و خم شدن می باشد. مشاوره و بازدید رایگان است کارشناسان ایرانسازه میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس