صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی و امنیت با حفاظ آهنی دیوار نخل مرداب

با توجه به اینکه امروزه امنیت ساختمان شما یکی از کارهایی است که باید در نظر بگیرید، از این رو ما به شما نرده حفاظ مرداب را معرفی می کنیم زیرا این حفاظ هم حرف زیبایی دارد و هم با توجه به تراکم میلگردهای در کنار هم قرار گرفته و امنیت بالایی را فراهم می نماید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

دیوار آهنی نخل مرداب یکی از پرفروش ترین و جذاب ترین حفاظ های آهنی برای امنیت ساختمان شما به حساب می آید. زیراه فاصله دیواره نخل مرداب طرح زیبای خود را از گلهای زیبای نخل الهام گرفته است. گلهای زیبای نخل مرداب با سر تیز و برنده ای که دارد به هیچ وجه سارقین اجازه عبور از لابلای میلگردهای در هم تنیده شده را نمی دهد.

قیمت حفاظ دیوار نخل مرداب در ایران سازه

حفاظ آهنی نخل مرداب در ایران سازه یکی از بهترین نرده حفاظ های ساختمان می باشد اما شما باید توجه داشته باشید که این حفاظ را از کدام شرکت خریداری میکنید. یکی از نکته هایی که باید برای خرید نرده آهنی دیوار مد نظر داشته باشید این است که شرکت تولید کننده آن باید کیفیت و استحکام و همچنین ضریب امنیت نرده حفاظ را به خوبی اندازه گیری کرده باشد. ایران سازه با سالها تجربه در زمینه ساخت و نصب حفاظ آهنی است جایگاه خوبی را در بین مشتریان پیدا کند.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ های آهنی مدل نخل مرداب برای دیوار

همانطور که میدانید حفاظ نخل مرداب یکی از جدیدترین نرده آهنی برای حفاظت از دیوار می باشد. امروزه دیوار خانه و آپارتمان و همچنین ویلا و یا خانه باغ و اداره ها نیاز به حفاظت دارد. از چه چیزی بهتر از مدل نخل مرداب که هم زیبایی بسیار چشمگیری دارد و همین که امنیت بالایی را دارد زیرا غیر قابل نفوذ و همچنین غیر قابل برش و خم شدن می باشد. مشاوره و بازدید رایگان است کارشناسان ایرانسازه میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس