صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار نخل مرداب یکی از بهترین های ایمنی ساختمان

باید توجه داشته باشید که سارقین در کمین هستند. بنابراین برای اینکه بتوانید از خانه و اموال خود محافظت کنید باید تمامی فاکتورهای ایمنی را برای منزل خود در نظر بگیرید. یکی از مهمترین مواردی که باید برای ایمنی رعایت کنید استفاده از محافظ بالای دیوار است. نرده حفاظ نخل مرداب یکی از بهترین حفاظ ها برای افزایش ایمنی و حفاظت از ساختمان می باشد. باید توجه داشته باشید که تراکم و همچنین تعداد گل های نخل مرداب می‌تواند در امنیت و افزایش حفاظت از خانه شما موثر باشد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

مهمترین مواردی که باید برای خرید حفاظ دیوار مدل نخل مرداب در نظر داشته باشید در زیر به آن اشاره شده است: است. رنگ های پودری و الکترواستاتیک با کیفیت سبب ماندگاری رنگ بر روی میلگردهای نخل مرداب می شود. برش کاری ظریف و با دقت بین گلهای نخل مرداب به ایجاد طرح های شکیل نرده نخل مرداب می شود. جوشکاری با بهترین مواد سبب می شود حفاظ دیوار نخل مرداب بسیار مستحکم و غیرقابل برش و یا غیر قابل خم شدن باشد.

قیمت نرده حفاظ نخل مرداب در ایران سازه

داشته باشید که این یکی از بهترین تولید کننده های محصولات و صنایع فلزی ایمنی می باشد. قیمت انواع نرده حفاظ از جمله حفاظه نخل مرداب و حفاظ لیلیوم و همچنین نرده نیزار و حفاظ سرنیزه و همچنین حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه بر اساس قیمت اتحادیه تعیین می شود. توجه داشته باشید که هر یک از محصولات محافظ های دیوار قیمت مختص به خود را دارد و بر اساس تراکم و ارتفاع هر یک از نرده ها قیمت آن تغییر می کند.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ مدل نخل مرداب

نکته بسیار مهم در خرید نرده نخل مرداب این است که تکنسین و یا کارشناس برای بازدید از محل به ساختمان شما مراجعه کند. زیرا تکنسین یا کارشناس با توجه به سابقه و تجربه بالایی که دارد می‌تواند ارتفاع و تراکم مورد نظر و لازم را برای افزایش ایمنی و محافظت از خانه شما تعیین نماید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که ایران سازه مشاوره و بازدید رایگان در محل را انجام می دهد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس