صنایع فلزی ایران سازه

حفاظی ایمن برای دیوار خانه شما؛ نرده حفاظ نخل مرداب

حفاظ روی دیوار طرح نخل مرداب سبب می شود تا خانه شما شیک جلوه کند. برای اینکه این نرده روی دیوار را داشته باشید کافیست با ایران سازه در تماس باشید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نخل مرداب که اکنون به یکی از پرفروش ترین حفاظ های روی دیوار تبدیل شده است، زیبایی و امنیت را با هم برای خانه فراهم می کند.مشاهده نخل های قد علم کرده روی دیوار ساختمان سبب می شود تا نمای زیبایی برای خانه شما پدیدار شود . نخل مرداب از طبیعت زیبای جهان هستی الهام گرفته است.

قیمت خرید نرده حفاظ نخل مرداب

در ایران سازه تمامی محصولات ساخته شده اعم از نخل مرداب ، حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای ، لیلیوم ، نیزار ، سرنیزه و.. همگی براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی و اتحادیه مربوطه تعیین می شود. برای اینکه قیمت مناسبی برای محصولات بپردازید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

نتیجه گیری از خرید نرده نخل مرداب

با توجه به اینکه، امروزه نخل مرداب به یکی از پرطرفدارترین نرده حفاظ دیوار در بین مشتریان تبدیل شده است، بنابراین ایران سازه سعی دارد تا گل های زیبایی نخل را با ظرافت هر چه تمام تر برش بزند و از رنگ های با کیفیت استفاده کند به گونه ای که این حفاظ مدت های مدیدی نگهبان خانه شما باشد. برای تماس با کارشناس فروش ایران سازه کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس