صنایع فلزی ایران سازه

نرده تراس و بالکن - قیمت حفاظ نرده بالکن فلزی

زیبایی بالکن در نمای ساختمان تاثیر زیادی می گذارد. پس اگر به فکر جذاب تر کردن خانه خود هستید، می توانید از تغییر شکل بالکن و تراس خانه شروع کنید. رده بالکن نقش اساسی در نمای خارجی ساختمان ایفا میکند و می­تواند به یکی از عناصر زیبایی فضای خارجی ساختمان تبدیل شود. همینطور می توانید از سبک ها گوناگون و متناسب با سلیقه ی خود استفاده کنید و زیبایی فضای خارجی ساختمان را افزایش دهید

حفاظ بالکن فرفروژه

 

 

نرده تراس خانه خود را تغییر دهید و از حفاظهای جدید و طرح دار استفاده کنید. نرده های بالکن در انواع مدل ها در بازار عرضه می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود بهترین و مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

قیمت نرده حفاظ تراس

قیمت نرده بالکن اهمیت می دهید، باید بدانید که قیمت حفاظ بالکن به حجم آهن به کار رفته و مدل نرده فلزی بالکن بستگی دارد. مثلا در حفاظ بالکن فرفورژه، قیمت نهایی به تعداد و پیچیدگی گلهای فرفورژه و وزن آهن استفاده شده بستگی دارد. البته از دیگر عوامل موثر در قیمت نرده آهنی بالکن می توان به جنس نرده ها اشاره داشت. همچنین ارتفاع، طول و همچنین عرض نرده نیز در نحوه قیمت گذاری نرده از اهمیت بالایی برخوردار است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و شما می توانید با خیال راحت و با قیمت مقرون به صرفه محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

خرید انواع نرده حفاظ تراس

 

قیمت حفاظ تراس

 

بهترین حفاظ برای بالکن

نرده بالکن ، حس امنیت را در هنگام استفاده از این بخش­های ساختمان افزایش می دهد. شما. باید به این نکته توجه داشت که بالکن هایی که در طبقات اول قرار دارند نسبت به سایر نقاط ساختمان، به سادگی می توانند تحت دسترسی سارقین قراربگیرند، بنابراین می­بایست از نرده حفاظ هایی با دوام و با قیمت مناسب در این نقاط استفاده نمود. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ تراس بالکن

 

قیمت انواع نرده حفاظ فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس