صنایع فلزی ایران سازه

نرده راه پله شیک و مدرن

ساخت و نصب انواع نرده بالکن فرفورژه و فلزی در طبقه اول، ویلا و یا حفاظ بالکن کودک و ... سبب می شود تا امنیت حفظ شود. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ بالکن هم می توانید زیبایی ساختمان را دوچندان کند و هم اینکه امنیت را ایجاد کند. نوع حفاظ یا نرده بالکن در زیباتر شدن بالکن بسیار تاثیر گذار است. حفاظ بالکن در جنس و مدل های مختلفی تولید می شود که نوع فرفورژه رایج ترین نوع حفاظ است که برای ساختمان ها و ویلاها استفاده می شود.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

 

فرفورژه یک نرده حفاظ فلزی است که با طرح های خاص و مدرنی که دارد می تواند ظرافت و زیبایی منحصر به فردی را خلق کند. محصولاتی که از فرفورژه ساخته می شوند کیفیت بالا و استحکام بسیار قابل قبولی دارند و به راحتی خم نمی شوند. از فلز فرفورژه برای ساخت حفاظ بالکن و تراس ها زیاد استفاده می شود. برای ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری این نرده بالکن زیبا می تواند نقش مهمی در خلق فضایی خاص ایفا کند.

قیمت نرده حفاظ بالکن

حفاظ بالکن فرفورژه در عین حال که زیبایی دارد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. برای تعیین قیمت نرده حفاظ بالکن کودک و یا نرده حفاظ بالکن خاص و کلاسیک و ... باید طول و عرض را اندازه گیری کنید. در نظر داشته باشید که متریال، نوع جوشکاری و برشکاری، نوع رنگ و تراکم و طرح نرده روی قیمت نهایی تاثیر دارد. به طور کلی قیمت نرده فرفورژه بالکن براساس دو عامل مهم تراکم و نوع مواد پروفیل محاسبه می شود.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بالکن فرفورژه

به منظور حفاظت از محیط داخلی خانه و همچنین برای حفاظت از کودکان و پیشگیری از سقوط حفاظ بالکن برای ساختمان نصب می شود. انواع مختلف تصاویر نرده حفاظ بالکن در سایت ایران سازه موجود است که شما می توانید برحسب سلیقه خود یکی از انواع این نرده حفاظ شیک را برای خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس