صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده راه پله شیک و مدرن

ساخت و نصب انواع نرده بالکن فرفورژه و فلزی در طبقه اول، ویلا و یا حفاظ بالکن کودک و ... سبب می شود تا امنیت حفظ شود. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ بالکن هم می توانید زیبایی ساختمان را دوچندان کند و هم اینکه امنیت را ایجاد کند. نوع حفاظ یا نرده بالکن در زیباتر شدن بالکن بسیار تاثیر گذار است. حفاظ بالکن در جنس و مدل های مختلفی تولید می شود که نوع فرفورژه رایج ترین نوع حفاظ است که برای ساختمان ها و ویلاها استفاده می شود.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

 

فرفورژه یک نرده حفاظ فلزی است که با طرح های خاص و مدرنی که دارد می تواند ظرافت و زیبایی منحصر به فردی را خلق کند. محصولاتی که از فرفورژه ساخته می شوند کیفیت بالا و استحکام بسیار قابل قبولی دارند و به راحتی خم نمی شوند. از فلز فرفورژه برای ساخت حفاظ بالکن و تراس ها زیاد استفاده می شود. برای ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری این نرده بالکن زیبا می تواند نقش مهمی در خلق فضایی خاص ایفا کند.

قیمت نرده حفاظ بالکن

حفاظ بالکن فرفورژه در عین حال که زیبایی دارد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. برای تعیین قیمت نرده حفاظ بالکن کودک و یا نرده حفاظ بالکن خاص و کلاسیک و ... باید طول و عرض را اندازه گیری کنید. در نظر داشته باشید که متریال، نوع جوشکاری و برشکاری، نوع رنگ و تراکم و طرح نرده روی قیمت نهایی تاثیر دارد. به طور کلی قیمت نرده فرفورژه بالکن براساس دو عامل مهم تراکم و نوع مواد پروفیل محاسبه می شود.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بالکن فرفورژه

به منظور حفاظت از محیط داخلی خانه و همچنین برای حفاظت از کودکان و پیشگیری از سقوط حفاظ بالکن برای ساختمان نصب می شود. انواع مختلف تصاویر نرده حفاظ بالکن در سایت ایران سازه موجود است که شما می توانید برحسب سلیقه خود یکی از انواع این نرده حفاظ شیک را برای خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس