صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ آکاردئونی بالکن کشویی یا متحرک

حفاظ آکاردئونی بالکن یا به صورت ثابت و یا به صورت متحرک می باشد. نرده حفاظ آکاردئونی کشویی قابلیت باز و بسته شدن دارد و به همین دلیل می تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که تمایل دارند حفاظ آکاردئونی بالکن را در برخی اوقات باز و بسته کنند.

حفاظ آکاردئونی بالکن

 

حفاظ آکاردئونی بالکن برای جلوگیری از ورود افراد غریبه و همچنین پیشگیری از افتادن یا سقوط افراد به کار گرفت می شود و اگر از یک شرکت معتبر اقدام به خرید کنید، استحکام و کیفیت ساخت آن نیز تضمین شده باشد؛ انتخاب و خریدی عالی انجام داده اید. در شرکت ایران سازه، حفاظ آکاردئونی بالکن با طراحی شیک و مدرن و متریال مرغوب ساخته می شود. آنچه حائز اهمیت است این است که در این شرکت بهترین تکنولوژِی رنگ آمیزی و یا جوشکاری برای ساخت نرده بالکن آکاردئونی به کار گرفته می شود.

قیمت حفاظ آکاردئونی بالکن

حفاظ آکاردئونی بالکن که در شرکت ایران سازه ساخته می شود امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. در نظر داشته باشید که نرده بالکن آکاردئونی بهترین در نوع است اما باید قیمت مناسبی داشته باشد. قیمت حفاظ آکاردئونی بالکن در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و از این رو قیمت مناسبی دارد.

قیمت نرده بالکن آکاردئونی

 

انواع نرده بالکن آکاردئونی

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آکاردئونی بالکن

نرده حفاظ اکاردئونی بالکن با طراحی شیک و مدرنی که دارد می تواند امنیت را به ساختمان شما هدیه دهد و در عین حال نمای خانه شما را شیک و زیبا جلوه دهد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

هزینه و قیمت نرده بالکن آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی بالکن با قیمت مناسب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس