صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آکاردئونی بالکن شیک

حفاظ آکاردئونی بالکن متحرک کشویی قابلیت باز و بسته شدن دارد. درب آکاردئونی برای تامین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه در ساختمان استفاده می شود. حفاظ آکاردئونی بالکن در مواقعی که ساکنین در خانه هستند می تواند باز شود و شما از فضای بیرون لذت ببرید. حفاظ آکاردئونی بر روی یک ریل حرکت می کند؛ و به همین علت است که فضای کمی اشغال می کند و به راحتی باز و بسته می شود.

درب کشویی آکاردئونی آپارتمان

 

حفاظ آکاردئونی بالکن قابلیت باز و بسته شدن دارد و لزومی به بستن حفاظ و جوشکاری آن روی بالکن نیست. حفاظ آکاردئونی برای بالکن یا تراس سبب می شود تا به راحتی نصب و اجرا شود. درب آکاردئونی بالکن دارای مدل های متفاوتی است و از این رو نسبت به سایر حفاظ های بالکن یک امتیاز است.

قیمت درب آکاردئونی بالکن

قیمت حفاظ آکاردئونی بالکن دارای طراحی است که تاثیر به سزایی در زیبایی خانه دارد. نرده آکاردئونی بالکن قیمت مناسبی دارد و قیمت ها در شرکت ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین می شود. قیمت نرده آکاردئونی بالکن در شرکت ایران سازه بسیار مناسب است و می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید

قیمت درب آکاردئونی ویلایی

 

انواع درب آکاردئون شیک

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آکاردئونی بالکن

نرده آکاردئونی بالکن می تواند امنیت خانه شما را تضمین کند و در عین حال با ریلی بودن، فضای کمی در تراس یا بالکن ایجاد می کند. نرده حفاظ آکاردئونی بالکن در سبک های جدید و مدرن تولید می شو و از این رو شما می توانید برای هر سبک طراحی معماری، یک نوع حفاظ آکاردئونی بالکن را انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید می توانید با شماره 09127716460 تماس بگیرید.

هزینه و قیمت درب آکاردونی کشویی

 

دب کشویی آکاردئونی آپارتمان - محافظ ضد سرقت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس