صنایع فلزی ایران سازه

آلاچیق فلزی زیبایی سایبان خانه شما را تامین می کند.

امروزه استفاده از آلاچیق فلزی به دلیل مزایای بی شمار آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پرفروش ترین سایبان هایی که برای باغ یا ویلا و همچنین آپارتمان های بزرگ حیاط دار، روف گاردن، هتل ها و مراکز تجاری و تفریحی استفاده می شود، همین آلاچیق فلزی شیک و زیبا می باشد. آلاچیق فلزی با طراحی جدید سبب شده تا روف گاردن و یا سایبان حیاط و باغ شما به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

آلاچیق برای ویلا و روف گاردن
آلاچیق فلزی ارزان

 

آلاچیق فلزی آردواز مدرن و شیک با قیمت مناسب

 

 

از مزایای بی شمار آلاچیق فلزی می توان به زیبایی زیاد، طراحی شکیل با طرح دلخواه از مربع گرفته تا هشت ضلعی و ساده و طرح چتر و.... همگی از طراحی های آلاچیق فلزی می باشد.

از جمله دیگر طرح های آلاچیق فلزی را می توان به سقف شیشه ای، سقف آردواز با رنگ های متنوع، سقف های فلزی شکیل به شکل چتر یا ساده و کلاسیک و.... اشاره کرد.

استحکام و کیفیت ساخت آلاچیق فلزی بسیار اهمیت دارد. از این رو شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع محصولات فلزی یکی از بهترین آلاچیق ها را برای شما آماده می کند. در نظر داشته باشید که استحکام ستون و سقف آلاچیق فلزی و برشکاری و تراشکاری های ریز و ظریف در الاچیق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به کار گیری آلاچیق فلزی در هر شرایط آب و هوایی سبب می شود تا شما با خیال راحت در هر کجای ایران که هستید از این آلاچیق بی نظیر بهره مند شوید. در برابر شرایط مختلف اب و هوایی مقاوم است و به صورت طرح های پیش ساخته نیز می توانید از این آلاچیق درخواست نمایید.

استحکام و کیفیت آلاچیق فلزی آردواز

 

قیمت آلاچیق فلزی

 

آلاچیق فلزی با طراحی مدرن

 

آلاچیق مدرن و شیک

 

قیمت آلاچیق فلزی در ایران سازه

در ایران سازه انواع آلاچیق شیک و زیبا با سقف های مدرن ساده یا هشت ضلعی و شش ضلعی و همچنین سقف شیشه ای بسیار خاص یا سقف آردواز با رنگ های زیبا تولید می شود. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. از این رو نگران قیمت آلاچیق نباشید. شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید و بدون پرداخت هزینه های گزاف یکی از بهترین آلاچیق فلزی را برای خود داشته باشید.

آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق هشت ضلعی و پنج ضلعی

 

نتیجه گیری از خرید آلاچیق فلزی در ایران سازه

در ایران سازه یکی از بهترین آلاچیق هایی که ساخته می شود، آلاچیق فلزی با طرح های متنوع است. کارشناسان ما با رعایت کیفیت و استحکام و همچنین رعایت جنبه های زیبایی شناختی یکی از زیباترین و بهترین آلاچیق های فلزی را تولید می کنند. تنوع رنگ و استفاده از جوشکاری با بهترین دستگاه های موجود و رنگ کاری با کیفیت و همچنین برشکاری و تراشکاری های ریز و ظریف همگی سبب می شود تا آلاچیق نهایی آماده شده یکی از بهترین های بازار باشد. برای تماس با کارشناس فروش جهت مشاوره و اطلاع از قیمت و... می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. آماده شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم.

قیمت آلاچیق فلزی شیک و جدید

 

آلاچیق فلزی ارزان

 

قیمت آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس