صنایع فلزی ایران سازه

آلاچیق فلزی سبکی نو از سایبان ها در ایران سازه

اگر به دنبال راهی برای ایجاد تنوع در ساختمان خود هستید می توانید آلاچیق فلزی شیک و جدید فلزی را برای خود انتخاب کنید. با نگاهی به سایبان ها و آلاچیق های اطراف به این امر پی خواهید برد که اکثر آلاچیق ها از طرحی ساده چوبی برخوردار هستند. برای اینکه در آلاچیق ها تنوع ایجاد کنید بهتر است از آلاچیق فلزی جدید و شیک بهره مند شوید.

آلاچیق برای ویلا و روف گاردن
آلاچیق فلزی ارزان

 

آلاچیق فلزی آردواز مدرن و شیک با قیمت مناسب

 

 

آلاچیق فلزی با طرح خاص و برشکاری و تزئیات روی آن توانسته است جایگاه خوبی را در بین سایبان ها از آن خود کند. مزایایی بالقوه آلاچیق فلزی به قدری زیاد است که شما را راضی به خرید این محصول خاص و زیبا میکند.

مزایای خرید آلاچیق فلزی: آلاچیق فلزی در هر شرایط آب و هوایی قابل اجرا است. شما می توانید در جنوبی ترین نقطه ایران تا شمالی ترین نقطه آن از آلاچیق فلزی بهره مند شوید. دومین فاکتور مهم، سبکی سازه و انعطاف پذیری بالای فلزات به کار رفته در ساخت آلاچیق فلزی است. آلاچیق فلزی توانسته است جایگاه ویژه ای را از نظر تراشکاری و برشکاریهای خاص و زیبا برای خود داشته باشد. سومین ویژگی استحکام بالای آلاچیق است. آلاچیق فلزی با کیفیت بالا و استحکام قابل قبولی سایبانی امن است. زیبایی و طراحی متنوع آلاچیق فلزی از دیگر فاکتورهای مهم برای آلاچیق فلزی است که از این مزیت نیز برخوردار است.

انواع طرح های آلاچیق فلزی در ایران سازه از شش ضلعی تا هشت ضلعی و.. مثلت و مستطیل و مربع و.... برای آلاچیق ها قابل اجرا است. همچنین شما می توانید از آلاچیق فلزی ساخته شده نیز استفاده کنید.

استحکام و کیفیت آلاچیق فلزی آردواز

 

قیمت آلاچیق فلزی

 

آلاچیق فلزی با طراحی مدرن

 

آلاچیق مدرن و شیک

 

قیمت آلاچیق فلزی

آلاچیق فلزی در ایران سازه از قیمت خوبی برخوردار است. با توجه به اینکه متریال به کار رفته در آلاچیق فلزی از چه نوع محصولی باشد شما به راحتی می توانید آلاچیق فلزی را با قیمت مناسب خریداری کنید. در نظر داشته باشید که ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت حفاظ و آلاچیق توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان از آن خود کند. با وجود شرکت ایران سازه آلاچیق فلزی شما قادر خواهید خود قیمت مناسبی برای آن بپردازید. زیرا ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه معین کرده و توانسته است با قیمت مناسب آلاچیق فلزی را در اختیار شما قرار دهد. برخی از ویژگی ها مانند متریال استفاده شده، ابعاد و نوع تراشکاری و همگی در قیمت آلاچیق فلزی اثر گذار است. شما عزیزان می توانید با تماس با شماره تلفن 09127716460 مشاوره رایگان قیمت دریافت کنید. کارشناسان ما منتظر پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق هشت ضلعی و پنج ضلعی

 

نتیجه گیری از خرید آلاچیق فلزی

آلاچیق فلزی با سقف ساده یا سقف شیشه ای و همچنین آلاچیق فلزی با سقف آردواز و .... از طرح های متنوع این سایبان است. وجود آلاچیق فلزی با کیفیت بالا و استحکام قابل قبول و همچنین زیبایی خاص و شکیل می تواند به حیاط خانه یا باغ شما منظره ای زیبا ببخشد. قیمت مناسب آلاچیق فلزی عنصر مهم دیگری است که در ایران سازه برای ساخت این محصول رعایت می شود. برای اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی و همچنین مشاهده انواع کاتالوگ سایبان فلزی با کارشناسان ما در ایران سازه تماس بگیرید. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت آلاچیق فلزی شیک و جدید

 

آلاچیق فلزی ارزان

 

قیمت آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس