صنایع فلزی ایران سازه

آلاچیق فلزی پدیده ای نوظهور در دنیای سایبان ها

اگر به دنبال راهی برای افزایش زیبایی و شیکل بودن دکوراسیون خارجی ساختمان خود هستید می توانید آلاچیق فلزی شیک را انتخاب کنید. آلاچیق فلزی با طرح های متنوع و گوناگونی که دارد یکی از انتخاب های مدرن و شیک هر فردی است.

آلاچیق برای ویلا و روف گاردن
آلاچیق فلزی ارزان

 

آلاچیق فلزی آردواز مدرن و شیک با قیمت مناسب

 

 

امروزه آلاچیق فلزی با طرح ها مدرن و گسترده از جمله ساده، فانتزی، فرفورژه و... وارد بازار شده است. آلاچیق های فلزی یکی از بهترین های بازار می باشد زیرا هم کیفیت و انعطاف پذیری قابل قبولی دارد و هم به دلیل ساختار خاص خود تا مدت های زیادی مهمان گرم خانه های شما خواهد بود. امروزه آلاچیق های فلزی با سقف شیشه ای یا سقف آردواز جایگزین آلاچیق های چوبی شده اند. تنوع مدل و طرح و قابل نصب در هر شرایط آب و هوایی از مزایای ویژه آلاچیق فلزی می باشد. به خاطر داشته باشید که آلاچیق فلزی در رنگ و مدل های متنوع در ایران سازه ساخته می شود. همچنین آلاچیق پیش ساخته و زیبا نیز در این شرکت ساخته شده که در اسرع وقت نصب و اجرا می شود.

آلاچیق فلزی در طرح های چهار گوش، پنج گوش، دایره ای، هشت ضلعی و شش ضلعی و.... ساخته می شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آلاچیق های فلزی این است که سقف های متنوعی را روی آن ها می توانید پیاده سازی کنید. ستون های محکم و امن آن ها قابلیت نصب سقف های سنگین را فراهم می کند.

از ویژگی ممتاز آلاچیق فلزی می توان به سبکی سازه اشاره کرد. شما می توانید به پرداخت هزینه مقرون به صرفه سقف سبک فلزی با طراحی شیک را برای خود داشته باشید.

استحکام و کیفیت آلاچیق فلزی آردواز

 

قیمت آلاچیق فلزی

 

آلاچیق فلزی با طراحی مدرن

 

آلاچیق مدرن و شیک

 

قیمت آلاچیق فلزی در شرکت ایران سازه

قیمت آلاچیق فلزی در ایران سازه شما را خشنود می کند. یکی از بهترین شرکت های شناخته شده در این زمینه که هم فاکتورهای ایمنی و هم استحکام و کیفیت و زیبایی آلاچیق را در نظر دارد، شرکت ایران سازه است. ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع الاچیق فلزی با طراحی شیک و زیبا توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. تراکم و همچنین میزان تراشکاری و برشکاری و طرح آلاچیق روی قیمت آن تاثیر گذار است. ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه در نظر گرفته و توانسته است آلاچیق فلزی با قیمت مناسب را روانه بازار کند.

آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق هشت ضلعی و پنج ضلعی

 

نتیجه گیری از خرید آلاچیق فلزی

یکی از جدیدترین آلاچیق های موجود در بازار است که توانسته است جایگاه اول سایبان ها را به خود اختصاص دهد. در نظر داشته باشید که آلاچیق ها با برشکاری و تراشکاری های ظریف و پیاده سازی طرح های زیبا می تواند روی نما و معماری خارجی خانه یا ویلا شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد. آلاچیق فلزی برای روف گاردن، حیاط، خانه باغ و ویلا و.... به کار گرفته می شود. شما می توانید یکی از این آلاچیق های شیک و زیبا را با قیمت مناسب برای خود داشته باشید. برای تماس با کارشناس فروش جهت مشاوره و اطلاعات از قیمت و طرح ها می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت آلاچیق فلزی شیک و جدید

 

آلاچیق فلزی ارزان

 

قیمت آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق مدرن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس