صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

آلاچیق فلزی پدیده ای نوظهور زیبا

آلاچیق ها سایبانی هستند که در یک روز گرم تابستان که آفتاب با شدت تمام خود را به زمینیان نشان می دهد، پناهگاه امنی است. آلاچیق فلزی یکی از پدیده های نوظهور است که امروزه بسیاری از افراد به سمت این نوع آلاچیق های مدرن متمایل شده اند.

آلاچیق برای ویلا و روف گاردن
آلاچیق فلزی ارزان

 

آلاچیق فلزی آردواز مدرن و شیک با قیمت مناسب

 

 

آلاچیق فلزی یکی از بهترین های موجود در بازار است زیرا هم تنوع طرح و هم استحکام بالای ستون و سقف آن بی نظیر است و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی یار شما خواهد بود.

آلاچیق فلزی با سقف آردواز یا سقف فلزی در اشکال هندسی بسیار متنوع و مدرن و شیک ساخته می شود. اگر طرح دایره ای یا مربع و مستطیل و همچنین پنج و هشت ضلعی را برای آلاچیق می خواهید، ایران سازه با بهترین طرح ها در خدمت شما است.

آلاچیق های فلزی امروزه جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کرده است و استحکام و کیفیت بسیار بالایی دارد. آلاچیق فلزی با انواع متریال قابل اجرا می باشد و برشکاری و جوشکاری با کیفیت و هم چنین ظرافت طراحی به کار رفته در آن از مهمترین نقاط قوت آن است. آلاچیق های فلزی در هر محیط آب و هوایی قابل اجرا می باشد. طرح های بسیار زیبایی با آلاچیق فلز می توان پیاده سازه کرد و سقف های متحرک، شیشه ای، چوبی ، پارچه ای را می توان برا سقف و دیواره های کناری به کار برد. آلاچیق های فلزی با سقف آردواز یکی از بهترین های بازار می باشد. زیرا سقف به کار رفته از متریال آردواز است که بهترین سقف برای پیشگیری از ورود آب به داخل است. آردواز ها در شکل و رنگ های بسیار متنوع و دلربا در ایران سازه تولید می شود. کافیست رنگ و مدل مورد نظر را به کارشناسان این تیم ارائه دهید، آنگاه یکی از بهترین ها را برای شما آماده می کنیم.

استحکام و کیفیت آلاچیق فلزی آردواز

 

قیمت آلاچیق فلزی

 

آلاچیق فلزی با طراحی مدرن

 

آلاچیق مدرن و شیک

 

قیمت آلاچیق فلزی در ایران سازه

آلاچیق برای حیاط و ویلا ، باغ ، روف گاردن و همچنین مناطق گردشگری و... به کار برده می شود. یکی از فاکتورهای مهم قیمت آلاچیق است. قیمت آلاچیق در ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود از این رو دیگر نگران هزینه های گزاف و پراکنده شرکت های دیگر نباشید. در ایران سازه سه فاکتور مهم ساخت آلاچیق یعنی قیمت و زیبایی و استحکام آلاچیق در نظر گرفته می شود و محصول نهایی یکی از بهترین های بازار می باشد.

 

با توجه به متریال به کار رفته و همچنین میزان برشکاری و جوشکاری و تزئیناتی که در ساخت آلاچیق به کار رفته است، قیمت آلاچیق تعیین می شود.
آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق هشت ضلعی و پنج ضلعی

 

نتیجه گیری از خرید آلاچیق فلزی

در ایران سازه از متریال فولادی، تجهیزات جوشکاری پیشرفته و مدرن و بست ها و اتصالات محکم و استاندارد بری ساخت انواع آلاچیق فلزی آردواز یا آلاچیق فلزی شیک ساده استفاده می شود. از مزایای مهم آلاچیق فلزی می توان مواردی همچون : 1. وزن کم 2. انعطاف پذیری بسیار بالا 3. نمونه های پیش ساخته و نصب سریع 4. مناسب برای شرایط آب و هوایی متفاوت و... نام برد. در ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع آلاچیق فلزی ساده و آردواز است، می توان تنوع طرح بسیار بالایی را مشاهده کرد. تکنسین های ما در این شرکت سه فاکتور مهم برای ساخت آلاچیق یعنی زیبایی و استحکام و قیمت مناسب را در نظر گرفته و بهترین های بازار را به شما عرضه می کنند. برای تماس با کارشناس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت آلاچیق فلزی شیک و جدید

 

آلاچیق فلزی ارزان

 

قیمت آلاچیق فلزی شیک

 

آلاچیق مدرن

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس