صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به صورت ساز آکاردئونی است و فضای کمی را به خود اشغال می کند. با وجود این درب دیگر نگران هیچ سارقی نباشید. درب آکاردئونی مدرن و شیک امنیت ساختمان را تضمین می کند. انواع نرده آکاردئونی در ایران سازه موجود است که شما می توانید برحسب نیاز و سلیقه خود یکی از درب آکاردئونی را انتخاب کنید. درب آکاردئونی دو گل یا سه گل، درب آکاردئونی چهار گل یا پنج گل و مدل ایتالیایی و .... انواع نرده درب محافظ ضد سرقت هستند. اگر راهی را برای حفاظت از ساختمان در نظر دارید، باید به شما بگوییم که نرده حفاظ کشویی آکاردئونی بهترین انتخاب برای شما است. زیرا این حفاظ کشویی آکاردئونی می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند و خانه ای امن به شما هدیه دهد. عبور از بین نرده های در هم تنیده شده نرده حفاظ کشویی آکاردئونی کار سختی است. بنابراین با وجود این نرده کشویی آکاردئونی دیگر نگران ورود سارقین نباشید. خرید نرده کشویی با قیمت مناسب در ایران سازه می تواند شما را از خرید این درب آکاردئونی جادویی خشنود کند. نرده آکاردئونی طرح ها و مدل های مختلفی دارد که شما می توانید با هر سلیقه ای یکی از طرح های متنوع نرده کشویی آکاردئونی را انتخاب کنید.

حفاظ آکاردئونی شیک و به روز

نرده آهنی آکاردئونی راه را بر سارقین سد می کند و در عین حال زیبایی را نیز برای درب آپارتمان به ارمغان می آورد. قیمت حفاظ آهنی کشویی آکاردئونی در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است زیرا براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و از قیمت اتحادیه تخطی نمی کند.

قیمت درب آکاردئونی

نرده درب آکاردئونی کشویی می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. همچنین در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. از این رو می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید. قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی با تسمه یا لایه های مخفی متغیر است. همچنین تعداد گل ها نیز روی قیمت درب آکاردئونی اثر می گذارد. امروزه حفاظ درب آپارتمان در جلوی درب بسیاری از آپارتمان ها و اداره ها قرار دارد. این درب آکاردئونی مانع از ورود سارقین می شود و شما می توانید دارایی خود را حفظ کنید. جهت امنیت محل مورد نظرتان کافیست یکی از انواع درب آکاردئونی را انتخاب کنید و از امنیت منزل خود اسوده خاطر باشید.

خرید حفاظ آکاردئونی مدرن و جدید
قیمت نرده درب آکاردئونی کشویی

خرید حفاظ آکاردئونی مدرن و جدید

حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ورودی آپارتمان و خانه حفاظی متحرک است که به صورت کشویی باز و بسته می شود و در انواع مختلفی مانند حفاظ سلطنتی، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی، حفاظ آکاردئونی دو لوزی یا سه لوزی و چهار گل و پنج گل و .... موجود است. بهترین محصولات حفاظتی و امنیتی که به عنوان نرده آهنی درب ورودی نیز شناخته می شود به عنوان محافظ ضد دیلم آپارتمانی است. این درب ها به راحتی برش نمی خورند و در نتیجه سارقین نمی توانند وارد خانه شوند. با نصب و پرداخت قیمت حفاظ اکاردئونی در کرج و تهران می توانید امنیت درب ورودی آپارتمان، ویلا یا اداره خود را تامین کنید. حفاظ درب مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت است زیرا مانع از سرقت دارایی شما می شود. امنیت را همیشه جدی بگیرید. یکی از فاکتورهایی که ممکن است شما از خرید درب آکاردئونی منصرف شوید، قیمت آن است. در شرکت آراد حفاظ قیمت نرده حفاظ کشویی آکاردئونی براساس نرخ مصوب اتحادیه و تعاونی مربوطه تعیین می شود و از این رو نگران قیمت آن نباشید. در این شرکت قیمت ها مقرون به صرفه و مناسب است. برای بازدید یا مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ آکاردئونی ضد سرقت
درب آکاردئونی کشویی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس