صنایع فلزی ایران سازه

خرید نرده حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره شیک و مدرن سازه ای مقاومی است که از ورود سارقین به خانه جلوگیری می کند. این حفاظ مدرن امروزه نقش مهمی در امنیت خانه دارد از این رو باید در هنگام انتخاب آن دقت کرد. حفاظ پنجره خانه ویلایی برای ساختمان های ویلایی و طبقات پایین آپارتمان ها بسیار الزامی است. حفاظ پنجره باید به صورت مقاوم باشد و استحکام بالایی داشته باشد تا از امنیت خانه را رعایت کند. حفاظ پنجره نقش سربازی را برعهده دارد که از خانه شما محافظت می کند و همچنین از سقوط کودکان نیز خودداری می کند. این حفاظ ها نجات بخش جان و مال شما است.

قیمت نرده حفاظ پنجره فرفورژه

 

نرده حفاظ پنجره یک محافظ ایمن است که برای جلوگیری از ورود سارقین می توانید از آن استفاده کنید. انواع حفاظ پنجره از جمله حفاظ فرفورژه و طرح حفاظ پنجره استیل برای ساختمان شما در ایران سازه با کیفیت عالی ساخته می شود که شما می توانید هر یک از این حفاظ ها را که نیاز دارید. حفاظ پنجره مدرن و دوجداره نوعی نرده آهنی که از تعدادی پروفیل یا چندین تکه از فلز که می تواند آلومینیوم باشد یا آهن یا فولاد ساخته می شود.

قیمت نرده حفاظ پنجره

قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه براساس مدل، جنس، ابعاد، کیفیت میلگرد، نوع رنگ کاری و... تعیین می شود. اگر می خواهید تا خانه ای ایمن داشته باشید و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد کافیست با شرکت ایران سازه تماس بگیرید، قیمت در این شرکت براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود

قیمت نرده حفاظ پنجره

 

خرید نرده حفاظ پنجره

 

خرید نرده حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. زیبایی نرده حفاظ پنجره نیز فاکتور مهم دیگری است که باید در نظر داشته باشید. انواع نرده حفاظ پنجره مانند حفاظ پنجره ثابت یا متحرک می تواند در ساختمان به کار رود و این موارد بسته به نظر مشتری دارد. نرده حفاظ پنجره آهنی یا فرفورژه و ....از انواع حفاظ هایی است که در ساختمان به کار می آید. انواع نرده پنجره مانند حفاظ سلطنتی، حفاظ پنجره طرح چوب، حفاظ فرفورژه پنجره و .... از سبک های متفاوت حفاظ است که هر فردی می تواند با توجه به معماری و سلیقه خود آن را انتخاب کند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

 

نرده حفاظ پنجره مدرن و شیک

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس