صنایع فلزی ایران سازه

خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی علاوه بر اینکه از لحاظ زیبایی تاثیر خاصی روی ساختمان دارد، با امنیت زیادش مانع از ورود سارقین می شود. مزیت های نصب سریع و بدون نیاز به خرابی ساختمان از جمله فاکتورهای مهمی است که برای نصب نرده شاخ گوزنی حائز اهمیت است. تراکم بالای حفاظ شاخ گوزنی سبب شده است که هیچ جنبده ای قادر به عبور نباشد زیرا جا پا وجود ندارد و میلگردهای تیز روی شاخ گوزنی بسیار تیز و برنده هستند.

خرید حفاظ دیوار

 

• حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 70 سانتی متر و تراکم 24 ردیف • نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 80 سانتی متر و تراکم 24 ردیف • نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 90 – 100 -110-120 سانتی متر و تراکم 24 ردیف

ساختار نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای شمشی و یا فولادی ساخته می‌شود و ابعاد ارتفاع آن بر اساس نظر مشتری تعیین می‌شود برای مثال سایزبندی استاندارد نرد حفاظ شاخ گوزنی از ۵۰ سانتی‌متر تا یک متر و ۲۰ سانتی‌متر است و برای اینکه امنیت این حفاظ افزایش پیدا کند نوک میلگرد حفاظ شاخ گوزنی را با گیوتین تیز می‌کنند که مانند سوزن و تیغ اجازه عبور به افراد و حیوانات را ندهد. قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی نرده حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار ایمن و در عین حال با کیفیت و زیبا است که مشتریان زیادی به دنبال خرید این نرده حفاظ هستند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه به گونه‌ای است که مشتریان می‌توانند با هر بودجه‌ای که دارند از این شرکت خرید کرده و قیمت مناسبی را بابت این نرده حفاظ محکم و زیبا بپردازند .

 قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یک نرده حفاظ ایمن و مستحکم است که برای حصارکشی ورودی باغ ویلا و یا ساختمان‌های مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالایی به همراه داشته و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد سارقین و حیوانات روی دیوار ویلا باغ و یا آپارتمان و همچنین ساختمان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد . در گذشته بیشتر حفاظ‌های موجود روی دیوار به صورت حفاظ نیزه‌ای یا سیم خاردار بود که امنیت کمی را برای ساختمان به همراه داشتند اما امروزه نسل جدید حفاظ ها مانند نرده حفاظ شاه گوزنی یا نرده حفاظ بوته‌ای نرده حفاظ نیزار و همچنین نرده حفاظ نخل مرداب در بازار عرضه شده است که از نظر ظاهر امنیت و استحکام حرف اول را می‌زند. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ برای دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس