صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

لیست قیمت حفاظ بوته ای دی ماه 1402

نرده بوته ای برای امنیت دیوار ساختمان به کار می رود. شما می توانید برای داشتن نرده حفاظ بوته ای از شرکت ایران سازه بهترین حفاظ روی دیوار یعنی محافظ دیوار بوته ای را انتخاب کنید. نرده حفاظ بوته ای یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ هایی است که برای دیوار ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که نرده دیوار بوته ای از بوته های خاردار بیابانی الهام گرفته است. نرده حفاظ دیوار بوته ای با وجود تراکم بالایی که دارد مانع از عبور سارقین فرصت طلب به ساختمان می شود شما با وجود این حفاظ می توانید به راحتی خانه خود را ترک کنید. نرده دیوار بوته ای مانند نرده شاخ گوزنی است اما نرده حفاظ بوته ای پرتراکم تر از حفاظ شاخ گوزنی است از این رو می تواند امنیت بیشتری را برای ساختمان فراهم آورد. حفاظ بوته ای یکی از حفاظ های مدرن است که برای افزایش امنیت ساختمان ها استفاده می شود. استفاده از نرده حفاظ بوته ای سبب می شود تا سارقین نتوانند به راحتی وارد حیاط خانه شوند. ارتفاع مناسب برای حفاظ بوته ای با توجه به عرض حفاظ، پهنا و بلندی دیوار محاسبه می شود. توجه داشته باشید که باید استاندارهای لازم در ساخت حفاظ بوته ای از نظر ابعاد و ساختار رعایت شده باشد تا در نهایت محصول شما از نظر ایمنی بهترین باشد. حفاظ بوته ای نوعی حفاظ خاردار است که بر سردرب ساختمان ها یا دیوارها برای افزایش امنیت ساختمان نصب می شود. از مزایای حفاظ دیوار بوته ای می توان به شکل خاص آن اشاره کرد که هیچ نفوذی را برای هیچ جانداری باز نمی گذارد. عبور از حفاظ بوته ای سخت و غیرممکن است.

قیمت حفاظ بوته ای 1402

حفاظ بوته ای یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است که می تواند امنیت چشمگیری را برای ساختمان شما فراهم کند. ساختار حفاظ بوته ای شباهت زیادی به نرده حفاظ شاخ گوزنی دارد و گاهی افراد آن را اشتباه می گیرند. ساختار حفاظ بوته ای به گونه ای طراحی شده است که احتمال عبور افراد را به صفر می رساند زیرا تراکم آن به گونه ای بوده که جای پایی باقی نمی گذارد. حفاظ بوته ای یکی از رایج ترین و بهترین حفاظ های دیوار از نظر ایمنی و زیبایی شناسی است. این نرده به نوعی بازسازی شده از شکل حفاظ شاخ گوزنی است اما امنیت و زیبایی بیشتری نسبت به شاخ گوزنی دارد.

قیمت حفاظ دیوار بوته ای

قیمت نرده حفاظ بوته ای در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی می باشد از این رو شما با قیمت مناسب می توانید نرده حفاظ بوته ای را برای دیوار ساختمان است. قیمت انواع نرده حفاظ بوته ای براساس ارتفاع و تراکم آن محاسبه می شود. اگر در ساخت حفاظ بوته ای از میلگرد سایز 10 استفاده شود، قیمت نیز به همان اندازه محاسبه می شود. مهمترین مسئله در ساخت حفاظ بوته ای این است که امنیت ساختمان را حفظ کند. از این رو باید بهترین ابعاد از نظر ارتفاع؛ پهنا، عرض و تراکم حفاظ انتخاب شود تا بتواند بالاترین امنیت را برای ویلا یا آپارتمان به ارمغان آورد. قیمت حفاظ بوته ای به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. مهمترین فاکتور تاثیر گذار در قیمت حفاظ، تراکم و ارتفاع آن است. هرچقدر میلگردهای بیشتری در ساخت حفاظ دیوار بوته ای به کار رفته باشد، آنگاه قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.ارتفاع نرده حفاظ دیوار بوته ای نیز روی قیمت اثر دارد. اگر از ارتفاع های 120 سانتی متری در ساخت نرده بوته ای استفاده شود آنگاه قیمت نرده حفاظ بوته ای نیز افزایش پیدا می کند.

حفاظ بوته ای
(نرخ حفاظ بوته ای خاردار)

لیست قیمت حفاظ بوته ای دی ماه 1402

نرده حفاظ بوته ای یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ دیوار است. در ایران سازه از بهترین کیفیت برای ساخت نرده حفاظ دیوار استفاده می شود. مهمترین مسئله در ساخت حفاظ بوته ای این است که امنیت ساختمان را حفظ کند. از این رو باید بهترین ابعاد از نظر ارتفاع؛ پهنا، عرض و تراکم حفاظ انتخاب شود تا بتواند بالاترین امنیت را برای ویلا یا آپارتمان به ارمغان آورد. ویژگی های حفاظ بوته ای حفاظ بوته ای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در زیر به آن اشاره می کنیم: 1. دارای کیفیت بالا 2. ویژگی بازدارنده در برابر نفوذ 3. مقرون به صرفه 4. نصب سریع و آسان 5. قابل عرضه در ارتفاع و ابعاد و مختلف 6. ساخت حفاظ با میلگردهایی از جنس فولاد ضد زنگ، گالوانیزه گرم، الکتروگالوانیزه یا pvc 7. به دلیل رنگ آمیزی با رنگ های کوره ای بسیار مقاوم در برابر پوسیدگی و ضربه برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

لیست قیمت حفاظ بوته ای دی ماه 1402
قیمت حفاظ بوته ای
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس