صنایع فلزی ایران سازه

درب آکاردئونی با کیفیت عالی و امنیت غیرقابل تصور

درب آکاردئونی یکی از ملزومات اصلی برای برقراری امنیت ساختمان است. اگر به دنبال امنیتی هستی که خیالتان از بابت ترک خانه راحت باشد، به شما توصیه می کنیم که درب آکاردئونی ریلی را انتخاب کنید. حفاظ درب آکاردئونی یک محافظ ضد سرقت برای آپارتمان یا ویلای شما است که می تواند امنیت را به ساختمان های شما هدیه بدهد. همان طور که می دانید از قدیم گفته اند، کار از محکم کاری عیب نمی کند. حفاظ آکاردئونی و حفاظ درب آپارتمان جدید هم نمونه ای از این ضرب المثل است. ایران سازه تولید کننده بهترین و مقاوم ترین حفاظ درب آپارتمان با رنگ های کوره ای الکترواستاتیک است.

عکس درب حفاظ آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته می شود که جهت امنیت و حفاظت در آپارتمان نصب می شود. این درهای آکاردئونی برای مغازه ها، انباری ها، اماکن اداری، تجاری و .... مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به پیشرفت فناوری و ابزارآلات امروزه انواع بسیار متنوعی از درب های آکاردئونی با رنگ های زیبا تولید می شود.

قیمت حفاظ درب آکاردئونی در شرکت ایران سازه

حفاظ آکاردئونی که به آن حفاظ کشویی کرکره ای نیز می گویند براساس مدلی که دارد از قیمت های بسیار متغیری نیز برخوردار است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. برای مثال برای تعیین قیمت علاوه بر اینکه مدل، متریال و نوع جوشکاری و رنگ آمیزی در نظر گرفته می شود، قیمت ها براساس تعاونی است تا مشتریان با هر بودجه ای که دارند بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.

عکس گارد درب آپارتمان

 

محافظ درب ورودی آکاردئونی

 

خرید اینترنتی حفاظ درب ساختمان / درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یک سازهی بسیار مستحکم و در عین حال زیبا برای درب خانه است. اگر به دنبال یک نرده حفاظ آکاردئونی شیک و زیبا و در عین حال مستحکم هستید پیشنهاد می کنیم ک محصولات شرکت ایران سازه را دنبال کنید. ساخت بهترین حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان کاملا استاندارد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت کامل در سراسر تهران و .... را در شرکت ایران سازه تضمین می کنیم. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شمار تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ درب خانه

 

حفاظ کشویی درب آپارتمان

 

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس