صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره | قیمت نرده حفاظ پنجره ساختمان

با توجه به اینکه حفاظ پنجره ساختمان دو نقش خطیر بر عهده دارند، یعنی جلوگیری از سقوط و همچنین ممانعت از ورود افراد بیگانه. از این رو باید کیفیت مناسبی داشته باشد. کیفیت ، زیبایی و استحکام و قیمت مناسب در ایران سازه شما را خرسند خواهد کرد. قیمت حفاظ پنجره در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. البته ابعاد و همچنین جنس پنجره ای که مد نظر شماست نیز در قیمت نرده آهنی پنجره تاثیر گذار است. حفاظ پنجره فرفورژه و نرده پنجره ساده آهنی استیل و همچنین حفاظ پنجره شیک فلزی همگی با رنگ های شکیل در ایران سازه ساخت و در محل نصب می شود.

نرده حفاظ پنجره فلزی

حفاظت از خانه و ممانعت از سقوط افراد از طریق نرده پنجره یا حفاظ تراس و یا نرده برای پله امری است که سبب می شود ایمنی ساختمان شما افزایش یابد. حفاظ پشت پنجره ساختمان در مدل های مختلفی ساخت و نصب می شود. یکی از انواع متفاوت محافظ پنجره، حفاظ فرفورژه است. پنجره ای که نرده فرفورژه را برای امنیت نصب کرده است، با یک تیر دو نشان زده است.یعنی هم زیبایی و هم ایمنی را با هم به ارمغان آورده است. حفاظ پنجره استیل نیز از دیگر انواع متفاوت برای ساخت حفاظ پشت پنجره از داخل و از خارج و برای تراس و پله ها می باشد.

نرده حفاظ پنجره در مدل های مختلف

نرده پنجره در مدل های فلزی، فرفورژه، کلاسیک و همچنین آهنی ساخته می شود. براساس نمای ساختمان و درب حیاط یکی از انواع حفاظ ها را انتخاب کنید. ایران سازه که سابقه ی درخشان و تجربه زیادی در ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره را دارد، توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان پیدا کند. شما عزیزان می توانید برحسب سلیقه یکی از انواع مدل نرده پنجره را انتخاب کنید. حفاظ پنجره فرفورژه و نرده حفاظ آهنی قیمت متفاوتی دارد. قیمت نرده پنجره در این شرکت براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. همچنین قیمت به صورت به روز در سایت قرار داده می شود.

قیمت حفاظ آهنی پنجره
نرده حفاظ پنجره در مدل های مختلف

خرید حفاظ اهنی پنجره

شما مشتری گرامی کافیست با عکس نرده و حفاظ پنجره دلخواه را با مشاور و کارشناس فروش ایران سازه به اشتراک بگذارید آنگاه براساس نظر شما نرده پنجره دلخواه با رنگ مورد نظر ساخته می شود. برای اینکه بتوانید هم حفاظ با کیفیت و مدل زیبایی را برای خانه انتخاب کنید و هم اینکه نرده دیوار قیمت مناسبی داشته باشد از ایران سازه کمک بخواهید. در صورتی که قصد دارید حفاظ پنجره ساختمان شما با قیمت مناسبی به دست شما برسد کافیست با شماره های 09127716460 تماس بگیرید. برای بهره مندی از کاتالوگ تصویر و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ آهنی پنجره
قیمت حفاظ پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس